8.1 C
Jindřichův Hradec
29.05. 2024
Články

Soutěžte s interaktivním průvodcem POZNEJ HRADEC

Soutěžte s interaktivním průvodcem POZNEJ HRADEC

Interaktivní průvodce městem s tajenkou je pro vás připraven v podobě mobilní aplikace pro chytré telefony, ale absolvovat ho budou moci i ti, kteří takový telefon nemají. Pro tyto návštěvníky je k dispozici klasický tištěný průvodce. Průvodce bude spuštěn od 9. 7. 2019.

26 zastavení na vycházkovém okruhu
6 míst, která musíte navštívit, abyste vyluštili tajenku.

Poznej HradecTrasa interaktivního průvodce vám při procházce městem odkryje ne zcela známou historii městských domů, naladí vás na vlny kulturního léta ve městě a zároveň vás zavede na šest nejzajímavějších míst ve městě, která vám budou postupně odhalovat slova soutěžní tajenky.

Mobilní verze

Těm, kteří chtějí použít mobilní telefon, stačí stáhnout pomocí QR kódu nebo na GooglePlay či v App Store aplikaci a ihned začít odhalovat tajenková místa a hrát. QR kód ke stažení najdete níže pod článkem, dále na daných pěti tajenkových zastaveních a také v Informačním středisku v Panské ulici.

Tištěná verze

Ti, kteří se rozhodnou pro tradiční formu „tužka a papír“, si v informačním středisku mohou vyzvednout tištěného průvodce, lístek ke šrafování slov, tužku a dle přiložené mapy v průvodci se vydat na trasu.

Vyluštěním tajenky je možné zúčastnit se slosování o hodnotné ceny. Možnost zařazení do slosování končí 31. října 2019 a vylosování výherců proběhne do 31. prosince 2019. Výherci budou zveřejněni na stránkách www.infocentrum.jh.cz a zároveň kontaktováni e-mailem nebo telefonicky.

Na každého úspěšného řešitele bude navíc v informačním středisku čekat drobná odměna.

Stažení aplikace – STAHUJ

QR kód ke stažení aplikace

Poznej Hradec QR_kod ke stažení aplikace