10.3 C
Jindřichův Hradec
25.05. 2024
Články

Úspěchy klubu TJ Slovan Okinawa Karate Do na Národním poháru v karate Goju-Ryu

V Hustopečích se konalo 2. kolo Národního poháru v karate Goju-Ryu a Národního poháru Beginner Goju-Ryu. Soutěže se zúčastnilo přes 240 závodníků, kteří předvedli své dovednosti v kata a kumite. Zastoupení zde měl i jindřichohradecký klub TJ Slovan Okinawa Karate Do, který získal celkem devět medailí.

Nejúspěšnějším závodníkem klubu byl Duc Minh Nguyen, jenž vybojoval dvě zlaté medaile v kategoriích kata a kumite. Další úspěchy přinesli Alex Řežábek, který získal třetí místo v kata a druhé místo v kumite, a Milan Macášek s druhým místem v kumite.

Filip Karol si vybojoval třetí místo v kumite, zatímco Aneta Lehká se umístila na pátém místě v téže disciplíně. Ondřej Pekárek se pak dostal na sedmé místo v kata.

V Národním poháru Beginner uspěla Rozárie Macášková, která získala třetí místo v kata a první místo v kumite. Matyáš Čejka si odnesl druhé místo v kumite.

Úspěchy závodníků klubu TJ Slovan Okinawa Karate Do v této soutěži potvrzují jejich dlohodobě skvělé výsledky. Gratulujeme všem závodníkům k jejich výkonům a přejeme mnoho dalších úspěchů v nadcházejících soutěžích!