25.4 C
Jindřichův Hradec
18.06. 2024
Články

AGRO-LA se v květnu uvede ještě na třech akcích

AGRO-LA se v květnu uvede ještě na třech akcích

Jindřichohradecká společnost AGRO-LA pokračuje také letos se svou prezentací na nejrůznějších akcích napříč Českou republikou. 

Na konci dubna se konal první ze závodů Běhej lesy v Lednici (27.4.) a AGRO-LA zde nechyběla se svým zákysem, jogurtem a samozřejmě ani s jogurtovou zmrzlinou. Minulý víkend pak byl v Děčíně ve znamení mládežnického basketbalu a po celý třídenní turnaj Mistrovství ČR kategorie U12 nechyběl ani stánek AGRO-LA a vítězové zápasů 3×3 si odnesli dárky od této  jindřichohradecké společnosti, jak můžete vidět níže ve fotogalerii.

AGRO-LA vás zve ještě na další květnové akce, na kterých se představí. Hned druhý květnový pátek proběhnou v Jindřichově Hradci farmářské trhy a stánek AGRO-LA můžete navštívit hned od rána přímo na Masarykově náměstí. V dalším týdnu, konkrétně v sobotu 18. května, pak vynikající jogurtovou zmrzlinu ochutnají návštěvníci a běžci na Karlštejně, kde proběhne druhý díl běžeckého seriálu Běhej Lesy.

Zmrzlina, jogurty a zákys nebude chybět ani na FOOD FESTIVALU v Jindřichově Hradci, který je naplánován na sobotu 25 května. AGRO-LA připravuje chillout zónu právě pro tento festival. Vlastní stánek ( FOOD TRACK) bude stát v Husových sadech u ZUŠ.