8.1 C
Jindřichův Hradec
29.05. 2024
Články

AR Servis Škoda Plus – komplexní služby na jednom místě

Pokud hledáte kvalitní a prověřený vůz z programu Škoda Plus, máme pro vás skvělý tip. Hradecký AR Servis má kromě nových vozů ve svém moderním showroomu přes 200 bezvadných ojetých aut na úplně nové prodejní a výstavní ploše, která je pro vás volně přístupná nonstop 24 hodin denně.

Nemusíte se tak vůbec omezovat časem, pokud si chcete prohlédnout vámi vybrané auto. Certifikovaní a vstřícní prodejci se vám pak budou věnovat 7 dnů v týdnu, aby vám s výběrem maximálně pomohli. V programu Škoda Plus najdete pouze vozy, které splňují přísná kritéria kvality a máte tak záruku dlouhého a spokojeného užívání. Všechny vozy v programu ŠKODA Plus prošly důkladnou předprodejní přípravou, při které se zkontrolovala jejich technická a optická kvalita. Můžete se tak spolehnout, že váš nový vůz nebude vyžadovat dodatečné nákladné investice.

Každý týden se na prodejní ploše objeví okolo patnácti nových vozidel k okamžitému prodeji, což vám dává skvělou možnost vybrat si auto přesně podle vašich požadavků na jeho specifikaci nebo třeba konkrétní barvu. Pokud se rozhodnete pro výhodné financování, je pro vás připravena sleva 20 – 50 tisíc korun (cena vozu bude o přeplatek snížena). Jsme schopni vám nabídnout individuální přístup a podmínky financovaní, takže můžete ihned odjet i bez potřebné hotovosti. Samozřejmostí je také zkušební jízda, během které si vámi vybrané auto můžete sami vyzkoušet, protože je to nejlepší způsob, jak zjistit, že vám vybrané vozidlo naprosto vyhovuje a splňuje vaše požadavky. V případě zájmu o takový vůz jsou pro vás připraveny profesionální služby, které celý proces nákupu usnadní.

V AR Servisu máte zajištěn i kompletní zákaznických servis, takže o vás bude v našem zázemí vždy perfektně postaráno. Na showroomu si můžete vybrat z široké nabídky příslušenství jako jsou například zimní komplety pneumatik, tažná zařízení nebo další doplňky, kterými lze vaše nové auto vyšperkovat. Příjemný personál pro vás zajistí kompletní přepis vozidla a dokáže zprostředkovat i zákonné pojištění. Nemusíte nic řešit – stačí si dát výbornou kávu a my všechno uděláme za vás.

AR Servis, to je kompletní péče o zákazníka a garance kvality. Uděláme vše proto, abyste byli spokojeni.