27.5 C
Jindřichův Hradec
19.07. 2024
Články

Brigádníci vítáni! | PIVOVAR A PENZION Grasel

Přidejte se k naší skvělé partě v PIVOVARU A PENZIONU Grasel v Českém Rudolci! Hledáme aktivní a nadšené jedince na různé pozice v našem provozu. Pokud máte zájem přispět k úspěchu naší restaurace, kuchyně, pivovaru, infocentra, prohlídek zámku nebo provozu pivních lázní a wellness, rádi vás uvítáme ve svém týmu.

Obsluha restaurace: Vyhledáváme přátelské osobnosti s pozitivním přístupem k zákazníkům. Zkušenosti v oblasti pohostinství jsou výhodou.

Kuchyňský personál: Pokud máte zápal pro vaření a touhu pracovat vždy čistém a organizovaném prostředí, přidejte se k našemu týmu.

Provoz pivních lázní a wellness: Máte zájem o péči o zdraví a pohodu našich hostů? Připojte se k našemu týmu a pomozte jim relaxovat a odpočívat.

Pracovníci do pivovaru: Chcete se přiučit umění vaření piva? Tato pozice je pro vás!

Personál infocentra a prohlídek zámku: Milujete historii a máte rádi kontakt s lidmi? Tato práce je pro vás přímo stvořená!

Co nabízíme: Flexibilní pracovní dobu dle domluvy. Přátelské pracovní prostředí s možností přespání. Pokud máte zájem a chuť se k nám připojit, neváhejte a pošlete svůj životopis na náš e-mail popřípadě nám zavolejte. Těšíme se na setkání s vámi a na společnou spolupráci!

Kontakt:

Pivovar GRASEL