1.1 C
Jindřichův Hradec
25.04. 2024
Články

Pomozte Ježíškovi s dárky pro děti z dětských domovů

Děláme Vánoce veselejší (DEJME DĚTEM ŠANCI)

Již 9. rokem plní nezisková organizace DEJME DĚTEM ŠANCI vánoční přání dětem a mladým lidem z dětských domovů v celé České republice. Tento rok jsme se rozhodli i my z hradeczije.cz, že pomůžeme dětská přání plnit tím, že o nich dáme vědět i u nás doma. Do krásného vánočního projektu STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ se každý rok zapojuje více dětských domovů, tedy i více dětí. Tento rok na splnění přání čeká 1 447 dětí!

Od spuštění projektu 11. 11. bylo splněno téměř 1 00 přání, pomůžete nám splnit ta zbývající?

Na webových stránkách www.stromsplnenychprani.cz si můžete vybrat přání na základě několika kritérií.

U každého přání naleznete jméno a věk dítěte, přání, Dopis Ježíškovi a také částku.

Pokud si z nabízených přání nevyberete, můžete pomoci také zasláním tzv. neadresného příspěvku, z kterých se na konci projektu hradí nesplněná přání. Díky těmto příspěvkům byla v minulosti splněna všechna obdržená vánoční přání dětí!

Děláme Vánoce veselejší (DEJME DĚTEM ŠANCI)

Hradeczije.cz navázal spolupráci se neziskovou organizací Dejme dětem šanci. Rozhodli jsme se tak podporovat a poskytovat prezentaci jejím aktivitám a projektům určeným dětem, které nemohou vyrůstat se svými rodiči, jejich rodiče se o ně nemohou, neumějí nebo nechtějí starat. Jsme hrdí na to, že lidé z Dejme dětem šanci naši nabídku přijali, a my Vám můžeme představit jejich činnost a nadále přinášet informace, jak můžeme dětem z dětských domovů pomáhat my všichni!