20.04. 2024
Články

Farní charita nabízí dočasnou službu seniorům na Jindřichohradecku

Farní Charita Jindřichův Hradec poskytuje zdarma v rámci vyhlášení karantény na území České republiky nákup a dovoz potravin, drogerie a léků v obcích a městech ORP Jindřichův Hradec mimo město Jindřichův Hradec a jeho místních částí všem lidem nad 65 let, mladším osobám po dohodě s námi. Službu v Jindřichově Hradci a místních části zajišťují pracovníci z Městského úřadu JH.

Cílem této dočasné služby je omezit pohyb nejvíce ohrožené skupiny, seniorů a zajistit jim základní potřeby a léky. Služba je určena seniorům, kteří nemají rodinné příslušníky.

Dočasnou službou pomoci poskytují pracovníci Městského úřadu pro město Jindřichův Hradec a jeho místní části. Je určena všem seniorům od věku 60+, kteří potřebují zajistit nákup potravin, léků a drogerie. Český červený kříž zajišťuje pomoc osobám v karanténě. Telefonický kontakt na pracovníky z MěÚ je 601 085 567.

Podobnou službu nabízí Farní charity Jindřichův Hradec také, ale mimo město Jindřichův Hradec a jeho místní části, jedná se o celé ORP Jindřichův Hradec. Služba je určena všem seniorům ve věku 65+, kteří potřebují zajistit nákup potravin, léků a drogerie. Telefonický kontakt je 731 402 982.

Pokud znáte někoho ve svém okolí, kdo by tuto službu využil, dejte mu kontakt na nás nebo na pracovníky z Městského úřadu. V případě jakýkoliv dotazů se na nás obraťte, vše rádi vysvětlíme.

Děkujeme, že pomáháte s námi!