14.5 C
Jindřichův Hradec
15.06. 2024
Články

Hradecžije News aneb týdenní přehled novinek

Každý týden v pátek přinášíme novinky “Hradecžije News” o tom, co jsme v konkrétním týdnu na web přidali, co se děje nového mezi našimi inzerenty, které mnozí z vás už velmi dobře znají. Je to takové naše “Hradečáci Hradečákům” neboli co si doma uvaříme, to si tam také sníme.

  • Restaurace U Lucerny změnila otvírací dobu v neděli, kdy je otevřeno od 12:00 do 22:00. Také se můžete U Lucerny těšit na svatomartinské menu, na které si můžete zajít od soboty 10. 11. do neděle 18.10. Celé menu naleznete ZDE.

Restaurace u Lucerny zve na Svatomartinské hodySvatomartinské menu v restauraci Hotel Perla


Fruko-Schulz s.r.o.


  • Svatomartinské menu nechybí v restauraci Bílá paní ani letos a zajít si na něj můžete od pátku 9. do neděle 11. listopadu.

[tnc-pdf-viewer-iframe file=“https://hradeczije.cz/wp-content/uploads/2016/11/svatomartinské-menu.pdf“ width=“500″ height=“500″ download=“true“ print=“true“ fullscreen=“true“ share=“true“ zoom=“true“ open=“true“ pagenav=“true“ logo=“true“ find=“true“ current_view=“true“ rotate=“true“ handtool=“true“ doc_prop=“true“ toggle_menu=“true“ language=“cs“ page=““ default_zoom=“auto“ pagemode=““]

Ilustrační náhledové foto: kaboompics / Pixabay