16.2 C
Jindřichův Hradec
23.05. 2024
Články

Jaký bude červen 2021 z pohledu numerologie? (KOUZLA JH)

Tento výklad je pouze obecným výkladem měsíce s energií čísla 6. Pokud se vám bude zdát, že se v tomto roce výklad měsíce s energií čísla 6 opakuje, je to tak v pořádku. V čínské numerologie je opakující se cyklus 9 (tedy energie čísel se pravidelně opakují od čísla 1 do čísla 9).

Jaký bude leden 2021 z pohledu numerologie? (KOUZLA JH)Jaký bude červen 2021?

Podívejme se na červen 2021 numerologicky

Rok: 2021 je součtem čísel 2+2+1=5

Měsíc: 6

Součet: 6+5=11=1+1=2

Dvojka reprezentuje Měsíc. Bohyní Měsíce– zosobněním měsíce, jeho chladného a smutného světla – byla v mytologii bohyně Selené.

V numerologii je číslo 2 číslem umění, laskavosti, myšlení, invence, šarmu, intuice, diplomacie a kreativity. Dvojka se více soustřeďuje na emoce než na činy. Její mysl může být ovlivněna soucitem, touze po lásce, touze po páru. Dvojka je párové číslo, které proto, aby bylo šťastné, potřebuje prvotně učinit šťastné své okolí, a i to i na úkor sama sebe. Dvojka touží po lásce, citech, emocích. Pod energií čísla dvě je velice snadné se zamilovat – a to i do nesprávné osoby. Buďte proto v tomto měsíci ve věcech lásky opatrnější, dbejte i na svou intuici – pocit podvědomí, nebo nezištné rady vašich přátel.

I když se může zdát, že v měsíci potřebujeme sdílet své pocity, chceme lépe porozumět vašemu vztahu, chceme si najít vztah nový, nabízí se vám možnosti seznámení, dbejme i na to, co je pro vás důležité a správné. V zápalu citů nezapomínejme sami na sebe. Pokud se správně rozhodneme, správně si vybereme, je pravděpodobnost, že váš vztah vydrží i do budoucna. Tyto možnosti vám přináší energie čísla 2.

I Měsíc prochází ve svém vývoji jednotlivými stádii od Novu k Úplňku, prochází stádii růstu a útlumu. Své světlo mu poskytuje bohyně Selené, která se zamilovala na své pouti po noční obloze do pasáčka, kterého její otec Zeus zaklel hlubokým spánkem a bohyně Selené se jej každou noc snažila neúspěšně probouzet. Při výběru svého partnera překročte zakletí nenaplněné lásky.

Berte číslo dvě jako možnost poznání sama sebe, šanci najít si svou novou lásku, či oprášit lásku, která se může jevit i jako skomírají. Nebojme se romantiky, poznávání. Říká se, že láska hory přenáší, nebuďme ovšem těmi jedněmi pažemi, které celou tíhu přenáší. Najděme si partnera/partnerku, která nám s radostmi i starostmi života pomůže a bude nám oporou. Energie čísla dvě vám tuto možnost dává.

Číslo 2 je číslem Orientace na tebe

Barva: oranžová

Den: pondělí

Co mě má naučit: síle myšlení, intuici, síle správně soudit a posuzovat, schopnosti začlenit se

Čemu se mám odnaučit: pochybnosti sama o sobě, rozpolcenosti, nerozhodnosti, pudovému jednání

Co zlepšit, čemu se věnovat: pečování, pohostinství, umění, terapiím, pochopením sama sebe

Na co si dát pozor: pasivnosti, lstivosti, depresivním stavům

Čakra

Oranžová barva náleží sakrální čakře : motto: Naučte se schvalovat své sexuální síly, žít více smysly, nechte nové rozkvést skutečnou radost ze života.

Tarot

Tarot karta číslo 11 – Spravedlnost – člověk je na úrovní procesu a vývoje, dozráli jsme ke konfrontaci se sebou samým, uskutečňuje to, co jsme se naučili. Abychom mohli posuzovat a odsuzovat, je třeba získat schopnost rozlišování, vyrovnat se sami mi se sebou a svým okolím, zbavit se návyků, oddělit se od přátel, kterým jsme již odrostli.

Runa

Runa číslo 11 – Isa – led, krásný ale zrádný, nebezpečný, tenký, kluzký, cestu blokující. Čas, kdy je třeba si uvědomit, že jedeme ve vyjetých kolejích, neschopni uniknout a vydat se na cestu vpřed směrem k něčemu novému, více vzrušujícímu. Čas, který není vhodný na radikální změnu. Je třeba se více věnovat trpělivosti a moudrosti, přemýšlením nad časem budoucím, než přijde příznivější čas ke změnám.

Číslo 2 – Sebevědomí

Jsem si v každém okamžiku vědom svých myšlenek a stanovisek a vím, že prožiji to, co se objevuje v mých myšlenkách.

V případě zájmu vlastního numerologického výkladu můžete použit.

[email protected]
nebo
www.vykladkartetjh.webnode.cz

Hodně úspěchů v měsíci červen vám všem přeje Marta Viola


KOUZLA JH – ATELIER MARTA – KARTY OD MARTY – čarovný krámek vůní, bylinek a kouzel