8.1 C
Jindřichův Hradec
29.05. 2024
Články

Jaký bude duben 2021 z pohledu numerologie? (KOUZLA JH)

Tento výklad je pouze obecným výkladem měsíce s energií čísla 6. Pokud se vám bude zdát, že se v tomto roce výklad měsíce s energií čísla 6 opakuje, je to tak v pořádku. V čínské numerologie je opakující se cyklus 9 (tedy energie čísel se pravidelně opakují od čísla 1 do čísla 9).

Jaký bude leden 2021 z pohledu numerologie? (KOUZLA JH)Jaký bude duben 2021?

Podívejme se na duben 2021 numerologicky

Rok: 2021 je součtem čísel 2+2+1=5

Měsíc: 4

Součet: 4+5=9

Devítka reprezentuje planetu Mars. Bůh Mars, v mytologii, byl bohem nejen války a zemědělství, ale také bohem ochráncem.

V numerologii je číslo 9 číslem exprese, projevu, vyjadřování hloubky lidské duše, kreativity, citlivosti, intuice, ale také nesmyslných sporů a nereálných cílů, výstřednosti, aktivity a odvahy. V tomto měsíci můžeme mít tendence o své prosazení se, prosazení vlastních zájmů, myšlenek, které mohou vést k hádkám. Můžeme se snažit o akci, vzrušení, nebezpečí. Primárně budeme mít tendence řešit sama sebe a zaobírat se sami sebou.

V tomto měsíci – dubnu – může docházet k plynulému ukončení započatých aktivit. Energie čísla 9 je energie zakončení. Buďme tedy připravení, že situace, které se spíše vyvíjí ke svému konci, svého konce i dojdou. Je to proto, abychom byli v dalších měsících připraveni na nové začátky. Proto, aby něco nového mohlo začít, je třeba, aby něco skomírajícího bylo opuštěno. Buďme v tomto měsíci – pod energií čísla 9 připraveni a neskovávejme si viditelnou pravdu iluzemi něčeho nereálného.

Mars – byl po Jupiterovi druhým z nejvýznamnějších bohů, a ačkoliv byl bohem války, který vedl ke zkáze nejedné civilizace/epochy, otvírala tak bránu pro civilizaci/epochu nově vznikající, která si zpravidla měla brát ponaučení z chyb předešlých. Stejně tak byl i bohem ochrany, dbal na to, aby dobré hodnoty nebyly zapomenuty.

Využijte číslo devět k opuštění, a také odpuštění, starého nepotřebného a připravme si své životy pro nové začátky. Toto číslo může být i symbolem smrti, které může být jak na úrovni fyzické (duše opouští hmotné tělo), tak i na úrovní mentální – opouštíme staré já a nahrazujeme jej novým, silnějším a chytřejším. Nebojme se změn a výzev, které na nás v budoucnu čekají.

Číslo 9 je číslem Síla obnovení

Barva: bílá, růžová

Den: pondělí

Co mě má naučit: schopnosti vcítit se, pravdivosti, schopnosti změny, lásce k bližnímu

Čemu se mám odnaučit: síle ničení, pesimismu, extrémnímu chování, bezradnosti

Co zlepšit, čemu se věnovat: cestování, hudbě, výzkumům, jasnovidectví, léčitelství, psaní

Na co si dát pozor: zasněnosti, nereálnosti, přilnavosti

Čakra
Růžová barva náleží srdeční čakře: motto: Naučte říkat ANO lásce, prožívejte lásku, bezvýhradnou lásku v dávání a braní.

Tarot
Tarot karta číslo 9 – Poustevník – život ve vnějším světle ukazuje věčný shon, boj o slávu, moc, peníze ukazuje, co znamená smrt z perspektivy materiálních hodnot. Skutečný život na nás čeká teprve duchovním přerodem, osvobozením se ze své masky. Naučme se náš čas věnovat sami sobě, poznáním, učením se, zlepšováním se. Nebojme se ukončení situace, ponaučme se na chybách nás i ostatních, zmoudřeme a vyrazme dál na cestě poznání života.

Runa
Runa číslo 9 – Halagaz – zničení a transformace, náhlé, nečekané krupobití, nepříznivé narušení života. Zpravidla v sobě nese nucenou pauzu, nucené ukončení směru, utrpení, těžkost. Berme tyto nepřízně osudu jako poselství a příležitost ke změně, ke které jsme třeba neměli dostatek odvahy, sebevědomí. Pokud nás potká nečekané ukončení, odchod – berme i toto pozitivně, protože jen tak, novou situací zjistíme, jak silní jsme. Život nám zpravidla ze života tímto způsobem může odstraňovat překážky, které jsou důležité pro náš další vývoj. Pamatujme, že každém ukončením něco nového začíná, tak jako končí noc, začíná nový den.

Číslo 9 – Překonání sama sebe

Komunikuji s pravdivostí svého srdce, překonám tak všechny konflikty a strach z odloučení, dokáži se postavit vstříc svému životu a přiměřeně reagovat na vše nové.

V případě zájmu vlastního numerologického výkladu můžete použit.

[email protected]

nebo

www.vykladkartetjh.webnode.cz

Hodně úspěchů v měsíci dubnu vám všem přeje Marta Viola


KOUZLA JH – ATELIER MARTA – KARTY OD MARTY – čarovný krámek vůní, bylinek a kouzel