14.5 C
Jindřichův Hradec
15.06. 2024
Články

Jaký bude květen 2021 z pohledu numerologie? (KOUZLA JH)

Tento výklad je pouze obecným výkladem měsíce s energií čísla 6. Pokud se vám bude zdát, že se v tomto roce výklad měsíce s energií čísla 6 opakuje, je to tak v pořádku. V čínské numerologie je opakující se cyklus 9 (tedy energie čísel se pravidelně opakují od čísla 1 do čísla 9).

Jaký bude leden 2021 z pohledu numerologie? (KOUZLA JH)Jaký bude květen 2021?

Podívejme se na květen 2021 numerologicky

Rok: 2021 je součtem čísel 2+2+1=5

Měsíc: 5

Součet: 5+5=10=1+0=1

Jednička reprezentuje Slunce. Bohem Slunce – zosobněním Slunce, jeho jasu, tepla a světla – byl v mytologii Helios. Hélios dává svým světlem a teplem zemi život. Na své pouti (ve zlatém kočáře zapřaženého po dvou párech ohnivých koní), která začínala ráno – východem Slunce a končila večerem – západem slunce.

V numerologii je číslo 1 číslem síly, individuality, ambice, aktivity, spolehlivosti houževnatosti a kreativity. Jednička bývá osamělým bojovníkem, jednička bývá začátkem. V numerologii je pokračováním čísla 9, které nás vedlo k tomu, ukončit nevyhovující a připravit se na nové. V čísle jedna se můžeme cítit osaměle, jednička nám dává sílu k pokračování a uskutečňování nových začátků, které na nás čekají, dodává nám i potřebnou sebedůvěru a pocit klidu, dodává nám energii. Nevýhodou jedničky je pocit izolovanosti, osamělosti. Číslo jedna nás učí k diplomacii.

I když se může zdát, že v měsíci květen jste na vše sami, že se cítíte osaměle se svými plány a myšlenkami, že vám možná vaše okolí nerozumí, tak jak byste potřebovali, že vámi nabízená pomoc nedošla ke svému cíli, . . . nebuďte to toho smutní, je to jen příprava do dalších měsíců roku.

I Slunce je samo, na obloze oddálené od všech ostatních planet, kterým, svým teplem a jasem dodává sílu, světlo, teplo. I Helius jezdil – létal po obloze sám jen se svými koňmi a bral na sebe veškeré radosti a starosti nás lidí, a dohlížel na to, aby vše, co se děje, bylo v rovnováze s přírodními zákony.

Berte číslo jedna jako možnost, šanci uspořádat si svůj život tak, jak je pro vás důležité. Věřme, že jakýkoliv začátek, který nám číslo jedna nabízí, nás, i třeba přes to, že je bolestivý, může posunout dál v naší cestě životem. Nebojme se nových začátků, protože, pokud je neuskutečníme, nevíme, zda byly dobré a jak nám pomohly.

Číslo 1 je číslem Já, vědomí

Barva: červená

Den: neděle

Co mě má naučit: pocitu vlastní hodnoty, vlastní motivaci, nezávislosti, posílit vlastní vůli

Čemu se mám odnaučit: sebelítosti, vztahovačnosti, egocentrismu, pocitu osamělosti

Co zlepšit, čemu se věnovat: vynálezy, učení se, psaní, výtvarné a kreativní činnosti, design

Na co si dát pozor: nesnášenlivost, přemíry kritičnosti, arogance, diktátorství

  • Čakra

Červená barva náleží kořenové čakře : motto: Naučte se říkat životu ANO, a vraťte se zpět ke své nahromaděné prvotní životní energii.

  • Tarot

Tarot karta číslo 10 – Kolo štěstí – přináší štěstí, úspěch, nečekané výhry, ale také pozor na období stagnace, kdy nedochází k žádnému pohybu vpřed v rozhodujících oblastí našeho života.

  • Runa

Runa číslo 10 – Nautiz – dává nám odolnost, vytrvalost, aktivuje rezervy vnitřní síly v boji o naše potřeby, těžkosti, nepřízni, které nás potkávají. Tyto nepřízně nás vedou k prospěšné ponaučné zkušenosti. Varuje nás před příliš snadnou cestou, která může vést k našemu sebezničení. Naučme se znát svou vlastní hodnotu, naučme se porozumět své vlastní minulosti a zaměřit svou mysl na přítomnost.

V případě zájmu vlastního numerologického výkladu můžete použit.

[email protected]

nebo

www.vykladkartetjh.webnode.cz

Hodně úspěchů v měsíci květnu vám všem přeje Marta Viola


KOUZLA JH – ATELIER MARTA – KARTY OD MARTY – čarovný krámek vůní, bylinek a kouzel