15.8 C
Jindřichův Hradec
24.06. 2024
Články

Jaký bude leden 2021 z pohledu numerologie? (KOUZLA JH)

Jaký bude leden 2021 z pohledu numerologie? (KOUZLA JH)

Zdravím vás všechny u lednového článku.

Tento výklad je pouze obecným výkladem měsíce s energií čísla 6. Pokud se vám bude zdát, že se v tomto roce výklad měsíce s energií čísla 6 opakuje, je to tak v pořádku. V čínské numerologie je opakující se cyklus 9 (tedy energie čísel se pravidelně opakují od čísla 1 do čísla 9).

Podívejme se na leden 2021 numerologicky

Rok: 2021 je součtem čísel 2+2+1=5

Měsíc: 1

Součet: 1+5=6

Šestka reprezentuje planetu Venuši. Bohyně Venuše, v mytologii, je bohyní smyslnosti, lásky a krásy, původně i bohyní jara a přírody.

V numerologii je číslo 6 číslem harmonie, krásy, rovnováhy, dokonalosti, spolehlivosti, důvěryhodnosti, romantiky, smyslů, přitažlivosti, idealismu. Šestka je rodina, vztahy, domov. Pod vlivem energie čísla šest se stáváme méně praktičtí, přemýšlivý. Partner, děti, rodina jsou pro nás na prvním místě. Pod vlivem čísla šest můžeme najít i svůj dokonalý protějšek, lásku v pravém slova smyslu.

V tomto měsíci – lednu – můžeme najít svou lásku, pokud není náš stávající vztah již rozpadlý, je možnost jeho obnovy, vyléčení. V každém případě tento měsíc přeje především citům, vztahům. A o co více přeje lásce, o to méně mám již přeje v ostatních směrech, předně v pracovních a finančních záležitostech. Proto je třeba nepoddat se jen slepě citům, ale také myslet na praktické stránky našeho života.

Venuše (Afrodita) – z pěny zrozená, laskavá, citlivá, lásce přející. Vezměme si od ní dar milovat a být milován.

Využijte číslo šest k lásce bez podmínek, zkusme milovat a být milováni, věnujme se teplému rodinnému krbu a pokusme se napravit škody, kterými jsme se my, nebo naši blízcí, na nás dopustili. Náprava může být i jen třeba omluvou či odpuštěním. Využijme tento měsíc jako dar, který nás dříve nebo později dovede k lásce.

Číslo 6 je číslem Výraz těla

Barva: indigo

Den: pátek

Co mě má naučit: schopnost milovat, radosti z pohybu, přátelskému vztahu k ostatním, péči

Čemu se mám odnaučit: přílišné orientace na tělesno, netrpělivosti, agresi, perfekcionismu

Co zlepšit, čemu se věnovat: práci pro charitu, módě, kráse, hudbě, divadlu, modelingu

Na co si dát pozor: pasivitě, lstivosti, depresím

Čakra

Indigo barva náleží čelní čakře: motto: Posilujte svou intuitivní schopnost vnímání, naučte se vidět a chápat z jakési vyšší pozice.

Tarot

Tarot karta číslo 6 – Milenci – milovat znamená otevřít se, dávat, vzájemně splynout. Energie od Já k Ty působí rozpouštění vlastního Ega. Je kartou milenců, harmonie, výměny, emocí, ale také kartou pochybnosti před rozhodnutím. Ne nadarmo se říká, láska bývá pokušením, kdy i Eva svedla Adama, či, že láska bývá slepá, kdy pro pocit být milován a neztratit milovanou osobu jsme schopni zradit sama sebe a své zásady.

Runa

Runa číslo 6 – Kenaz – světlo, teplo, osvícení, oheň, žár, jas. Vede nás projevit svou soudnost, nad tím, co vidíme a porozumět. Oheň přináší teplo, ale i žár, varuje nás před možností spálit si prsty a před ztrátou vlastní soudnosti. Pomáhá nám najít způsob, jak druhým odhalit pravdu o sobě sama. Runa je světlem moudrosti, vzplanutí, lásky.

Číslo 6 – Seberealizace

Rozvíjím svou duševní a tělesnou energii a vytvářím harmonické mezilidské vztahy, abych z nich získal uznání.

V případě zájmu vlastního numerologického výkladu můžete použit.

[email protected]

nebo

www.vykladkartetjh.webnode.cz

Hodně úspěchů v měsíci lednu vám všem přeje Marta Viola

(Článek v rámci placené inzerce. Text není redakčně upravován)

KOUZLA JH – ATELIER MARTA – KARTY OD MARTY – čarovný krámek vůní, bylinek a kouzel