22.8 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Články

Jaký bude srpen 2021 z pohledu numerologie? (KOUZLA JH)

Tento výklad je pouze obecným výkladem měsíce s energií čísla 6. Pokud se vám bude zdát, že se v tomto roce výklad měsíce s energií čísla 6 opakuje, je to tak v pořádku. V čínské numerologie je opakující se cyklus 9 (tedy energie čísel se pravidelně opakují od čísla 1 do čísla 9).

Jaký bude leden 2021 z pohledu numerologie? (KOUZLA JH)Jaký bude srpen 2021?

Podívejme se na srpen 2021 numerologicky

Rok: 2021 je součtem čísel 2+2+1=5

Měsíc: 8

Součet: 8+5=13=1+3=4

Čtyřka reprezentuje planetu Uran. Bůh Uran, v mytologii, je bohem nebes a nebe sama, který se po prvopočátečním chaosu zmocnil vlády nad světlem.

V numerologii je číslo 4 číslem stálosti, neotřesitelnosti, praktičnosti, poživačnosti, vzrušení, hromadění hmotných statků, spolehlivosti, hodnověrnosti, vytrvalosti, odolnosti, pánování, budování. Čtyřka také reprezentuje být rád sám se sebou, což má za následek málo přátel. Čtyřka také varuje před přespřílišnou precizností, vyčerpání a úrazy. Energie tohoto čísla ani nepřeje finančním neuváženým záležitostem, v otázkách půjček a investic je třeba být obezřetný.

V tomto měsíci – srpen – můžeme mít sklony hodnotit směr a vývoj dosavadního života, plánovat, co a jak se životem dál, můžeme mít tendenci měnit, rekonstruovat, budovat, uklízet, přehodnocovat, vyhazovat. Pokud tyto kroky učiníme na základě plánování, propočtů a objektivních zvážení našich možnosti, budou nám ku prospěchu, v opačném případě nám mohou v budoucnu způsobit nemalé komplikace.

Uran, bůh, který nenáviděl všechny své děti, svrhl je do Tartaru, do nitra země, odkud nesměli ven. Matka Gaia, jejíž nejmladší syn Kronos, Urana potrestal a zbavil ho vlády, se poté prohlásil za vládce světa sám. Nebuďte proto v tomto měsíci jako Uran, který ve snaze své vlastní sebestřednosti a touze po moci, odstranil všechny své blízké, zůstal osamocen a svržen, za kroky, které nedomyslel ve všech detailech.

Využijte číslo čtyři k přehodnocení dosavadního stavu věcí ve svůj prospěch, naplánujme si změny nejen pro dobro své, ale i dobro vašich blízkých, nebuďme při prosazovaní vašich plánu neústupní, nestaňme se manipulátory s neschopností jakéhokoliv dialogu. Dbejme na to, že neměníme jen sami sebe, ale také naše okolí.

Číslo 4 je číslem Orientace na praxi

Barva: zelená

Den: středa

Co mě má naučit: disciplíně, smyslu pro pořádek, spolehlivosti, trpělivosti

Čemu se mám odnaučit: touze po harmonii, povrchnosti, bát se dlouhé chvíle, opomíjet sama sebe

Co zlepšit, čemu se věnovat: matematice, architektuře, technice, plánování

Na co si dát pozor: neemotivnosti, netrpělivosti, nedbalosti

Čakra

Zelená barva náleží srdeční čakře: motto: Naučte se říkat ANO lásce, prožívejte lásku, bezvýhradnou lásku v dávání a braní.

Tarot

Tarot karta číslo 13 – Smrt – odumírání a zánik těla osvobozuje ducha – duchovní smrt Ega, která umožňuje znovuzrození duše. Pokud v této zkoušce transformace uspějete, vracíte se posilnění a obohaceni do vašeho normálního života. Karta smrti představuje naše znovuzrození pocházejícího z poznání našich vlastních chyb.

Runa

Runa číslo 13 – Ihwaz – odvrácení nebo odstranění nebezpečí, posílení naší schopnosti obrany. Učí nás trpělivosti, prozíravosti, ochraňuje před nečekanou hrozbou našeho okolí. Přináší nám bezpečí před útokem. Je také kartou připravenosti k transformaci.

Číslo 4 – Vlastní povinnosti

Dnes si slíbím, že budu s lehkostí a uvolněně zvládat povinnosti všedního dne, a že se zbavím všech představ o hodnotách, které mi brání v sebevyjádření.

V případě zájmu vlastního numerologického výkladu můžete použit.

[email protected]

nebo

www.vykladkartetjh.webnode.cz

Hodně úspěchů v měsíci srpnu vám všem přeje Marta Viola