7.1 C
Jindřichův Hradec
19.04. 2024
Články

Jaké bude září 2021 z pohledu numerologie? (KOUZLA JH)

Tento výklad je pouze obecným výkladem měsíce s energií čísla 6. Pokud se vám bude zdát, že se v tomto roce výklad měsíce s energií čísla 6 opakuje, je to tak v pořádku. V čínské numerologie je opakující se cyklus 9 (tedy energie čísel se pravidelně opakují od čísla 1 do čísla 9).

Fotka od Pete Linforth z Pixabay

Jaké bude září 2021?

Podívejme se na září 2021 numerologicky

Rok: 2021 je součtem čísel 2+2+1=5

Měsíc: 9

Součet: 9+5=14=1+4=5

Pětka reprezentuje planetu Merkur. Bůh Merkur, v mytologii, patří mezi dvanáct nejdůležitějších božstev, je bohem obchodu, výmluvnosti, provázení duší do podsvětí, zlodějství, štěstěny, zisku, blahobytu, veselí a cestování.

V numerologii je číslo 5 číslem smyslů, vtipnosti, nadšení, smyslnosti, proměnlivosti, impulzivnosti, cestování, změn. Pětka také snahu potěšit své přátele, je to číslo změny, určité nevytrvalosti a nestálosti, což může mít za následek i nepředvídatelné jednání a činy. Energie čísla pět nemá ráda stálost, zaběhnutou rutinu, má ráda pohyb v jakémkoliv slova smyslu, což se vztahuje i na finance.

V tomto měsíci – září – můžeme mít pocit určité stagnace, potřebu se odpoutat, dostat křídla, vzlétnou ke svým snům. Celý měsíc se může nést v rytmu chaosu, nestálosti, rychlosti. Vztahy vzniklé pod energií čísla pět zpravidla nemají dlouhé trvání. Tento měsíc nám bude přát při cestování, je vhodným měsícem pro poznávání nového. Energie čísla pět nám rovněž bude přát v podnikání a obchodu.

Merkur, bůh, který je primárně označován bohem obchodu. Přijměte jeho sílu k rozmnožení vlastního majetku poctivou prací, případně zkuste své štěstí v podobě koupení si losu nebo vsazením si.

Využijte číslo pět k zhmotnění vašich vizí, rozšíření oboru podnikání, zvýšení kvalifikace, povýšení v zaměstnaní. Pětka je číslem energie, využijme ji ve svůj prospěch, věnujme se více v tomto měsíci práci, financím, svému rozvoji. Lásku přenechme jiným, pro lásku připraveným měsícům.

Číslo 5 je číslem Smyls pro svobodu

Barva: modrá

Den: čtvrtek

Co mě má naučit: talentu k vedení, schopnosti adaptovat se, velkorysosti, optimismu

Čemu se mám odnaučit: touze po harmonii, povrchnosti, strachu dlouhé chvíle, opomíjení sama sebe

Co zlepšit, čemu se věnovat: styku s veřejnosti, reklamě, psaní, řízení, cestování, poznávání

Na co si dát pozor: nervozitě, přepjatosti, snadné únavě

Čakra

Modrá barva náleží krční čakře: motto: Naučte se posilovat a zlepšovat svou komunikaci a výraz.

Tarot

Tarot karta číslo 14 – Mírnost – rovnováha mezi negativní a pozitivní energií. Ve svém hledání často býváme unáhlení a zbrklí, ženeme se za zkušenostmi a zážitky, kterými jsme nedorostli, do kterých jsme nevyzráli. Vnímejte ve svých rozhodnutích jemných citlivých, nicméně velmi intenzivních energií, které nás mohou ochránit před zkratem a zklamáním. Zvažme jakýkoliv aspekt svého rozhodnutí.

Runa

Runa číslo 14 – Pertho – hazard, tajemství, štěstěna. Runa Pertho nás může varovat před podvodníky, nebo také může znamenat odkrytí našeho dávného tajemství. Tato runa je přisouzena i třem sudičkám – Nornám, které věští náš osudu minulost – přítomnost – budoucnost. Ukazuje nám naše možnosti, dovolit si riskovat a věřit ve šťastný osud.

Číslo 5 – Vnímání sama sebe

Akceptuji sama sebe se všemi svými potřebami a následuji své vnitřní vnímání – proto činím správná rozhodnutí.

V případě zájmu vlastního numerologického výkladu můžete použit.

[email protected]

nebo

www.vykladkartetjh.webnode.cz

Hodně úspěchů v měsíci září vám všem přeje Marta Viola


 

KOUZLA JH – ATELIER MARTA – KARTY OD MARTY – čarovný krámek vůní, bylinek a kouzel