22.4 C
Jindřichův Hradec
19.07. 2024
Archivní

Jarní den otevřených dveří na Fakultě managementu

Jak vypadá život na malé fakultě v okresním městě? Kdo jsou tví budoucí spolužáci? Co všechno tě čeká nejen během studia, ale i mimo něj? A jak složité je dostat se na Fakultu managementu? Každá ze tvých otázek má smysl. A pokud se bojíš, že život v malém městě tě nebude bavit, přesvědčíme tě o opaku. Jarní den otevřených dveří přinese odpovědi na všechny tvé otázky. I na ty, které tě možná ještě nenapadly. V sobotu 23. března 2024 od 10:00 budeme připraveni nejen na tebe, ale i na všechny ostatní, kdo se s námi budou chtít seznámit.

Přijeď se přesvědčit na vlastní oči, jak vypadá místo a město, kde možná strávíš kus svého života. Co tě čeká? Autentičnost. Kromě oficiálních zástupců fakulty tě budou čekat především studenti, kterých se můžeš zeptat doslova na cokoliv. Budeš si moci sáhnout na každé dveře, které uvidíš. A především si budeš moci s námi dát i snídani, kterou pro tebe, tvou rodinu či přátele připravíme.

Na začátku si řekneme něco málo o fakultě, o studijních programech, které nabízí, o možnostech přijetí. Jak pro bakaláře, tak pro navazující magistry. Potom tě budou čekat studenti, kteří ti ukážou, že život u nás není jen o studiu. Představí ti studentské spolky, podělí se s tebou o zkušenosti ze zahraničních studijních pobytů nebo z praxí, které získali už v průběhu studia. A protože tě nechceme o nic ochudit, projdeme společně celou budovu. Přednáškové sály, počítačové laboratoře, nebo se společně podíváme na Jindřichův Hradec z výšky. A pokud o to budeš mít zájem, můžeš dát se studenty řeč i jenom tak.

Všechno je zdarma, rádi bychom ale měli představu o tom, na kolik hostů se můžeme těšit. Proto poprosíme o registraci nejen tebe, ale i ostatní, kteří by přijeli „jen“ jako tvůj doprovod. Děkujeme!