20.2 C
Jindřichův Hradec
20.06. 2024
Články

Ke 30 letům dostane bazén obrázky od dětí

Městský bazén si v těchto dnech připomíná významné jubileum, a to 30 let od otevření v roce 1991. Zaměstnanci plaveckého bazénu, který provozují Služby města Jindřichův Hradec, připomenou kulaté výročí sérií akcí. Děti do 10 let budou mít možnost zapojit se do Výtvarné soutěže a ti starší do Literární soutěže pro děti a dospělé. Více informací a bližší podmínky na bazen.jh.cz.

Třicetiny bazénu, který se za dobu své existence stal jedním z nejnavštěvovanějších míst v Jindřichově Hradci, nemohou zůstat zapomenuty. Ke slavnostnímu vyhlášení výsledků dojde v sobotu 27. listopadu, kdy si 30 let od otevření stánku s modrou vodou připomene i veřejnost. Lektorky Plavecké školy Jindřichův Hradec působící pod hlavičkou městského bazénu na tento den připravují zábavný program pro děti a rodiče. Užít si jeho atmosféru budou mít zájemci možnost v sobotu 27. listopadu od 10 do 13 hodin.

Na závěr října připadají školní podzimní prázdniny a státní svátek 28. října. Od středy 27. října do neděle 31. října tak bude v prostorách vodního komplexu platit otevírací doba 10 až 20 hodin.

Marcela Kůrková