8.6 C
Jindřichův Hradec
17.04. 2024
Články

Letiště Jindřichův Hradec děkuje veřejnosti za podporu při konání Mistrovství Evropy

Letiště Jindřichův Hradec – Vaše brána do nebes by rádo poděkovalo široké veřejnosti za podporu při konání Mistrovství Evropy v akrobatickém létání.

Letiště Jindřichův Hradec děkuje veřejnosti za podporu při konání Mistrovství EvropyUvědomujeme si, že tato akce proběhla bez zádrhelů i díky vám, občanům Jindřichova Hradce, kteří jste nás podporovali přímo, nepřímo nebo nás alespoň tolerovali.

Týden po skončení soutěže běží život na našem letišti v zaběhlých kolejích vyhlídkových letů pro veřejnost, výcviku pilotů a parašutistů. Na Mistrovství Evropy už jen vzpomínáme. Byla to rozhodně jedna z největších sportovních událostí v Jindřichově Hradci posledních let. My a naši příznivci vzpomínáme v dobrém, doufáme že do podobného rozpoložení se dostanou i ti spoluobčané, jímž jsme šli 14 dnů silně na nervy. Chceme se jim touto cestou ještě jednou omluvit za způsobený hluk, poděkovat jim za trpělivost a pozvat je a všechny ostatní na návštěvu teď už ztichlého letiště. Pohled na Jindřichův Hradec ze vzduchu patří k nezapomenutelným zážitkům, žijeme v krásném městě, přijďte se o tom přesvědčit !

Jana Schmeisterová – Letiště Jindřichův Hradec