7.7 C
Jindřichův Hradec
17.04. 2024
Stavební firmy

Metio | dřevostavby rodinných domů na klíč

Metio s.r.o. je poctivý stavitel dřevostaveb, který Vám dodá na klíč vše od návrhu po kompletní dům. Výsledkem naší práce jsou krásné a dobře postavené domy i jiné dřevostavby, které slouží dlouho a bez problémů.

Nestačí nám pouze postavit dům, chceme pro Vás vytvořit domov. To je zdravé bydlení, ke kterému máte vztah. Tento vztah musí vzniknout hned na počátku – jakmile dospějete k rozhodnutí, že chcete bydlet v rodinném domě. Dům musí být řešen individuálně podle Vašich potřeb a možností, aby sloužil Vám, nikoliv Vy jemu. A právě takové domy Vám nabízíme.

Naše heslo zní: Kvalita – Termín – Cena

Vyberete-li si nás, vyvarujete se nepříjemných překvapení. Zaručíme Vám termín i rozpočet. Předem se s Vámi dohodneme na rozsahu prací a poté garantujeme pevnou smluvní cenu. Protože víme, že chcete dům brzy užívat, dodržujeme všechny stanovené termíny.

Abychom prováděli prvotřídní práci, disponujeme týmem zkušených řemeslníků, kteří si na své práci dávají záležet. V oblasti dřevostaveb máme nemalé zkušenosti, neustále se rozvíjíme a sledujeme moderní trendy v oboru. Pro naše domy využíváme osvědčené přírodní materiály.

Naší vizí je klientovi se stavbou domu maximálně pomoci. Vyřešíme tedy na klíč vše potřebné – od návrhu přes montáž až po kolaudaci. Pokud hledáte skutečně zkušeného a odpovědného partnera pro stavbu Vašeho domu, jsme tu pro Vás.

PŮSOBÍME V JINDŘICHOVĚ HRADCI A OKOLÍ

Dřevostavby stavíme v Jihočeském kraji a části Kraje Vysočina (Jindřichův Hradec, Tábor, Pelhřimov, České Budějovice, Třeboň).

Dřevostavby stavíme za pomoci ověřených regionálních partnerů, díky čemuž ušetříte za dopravu a montáž.

Metio | dřevostavby rodinných domů na klíč
Metio | dřevostavby rodinných domů na klíč