27.5 C
Jindřichův Hradec
19.07. 2024
Články

My a naše duše (KOUZLA JH)

Krásný den přeji všem. Každý z nás se v každodenním životě staví do určité pozice/opozice. Obecně se dá říci, že obdobně naladění lidé se vyhledávají, jejich energetické toky jsou na stejné vlně. Můžeme tomu říkat chemie – každé tělo, každý organismus ze svého těla vyzařuje určité chemické prvky, které jinému mohou či nemusí vonět.

Barvy
ivanovgood / Pixabay

Můžeme tomu říkat i barevné naladění – protože každý prvek vyzařuje teplo a určitou barvu. Barevné spektrum je vázáno na určité vlnové frekvenci – a jsme zpět – logické vysvětlení naladění na stejné vlně.

Pokud se potkáme s jedincem, který je naladěn na stejné vlnové délce, můžeme mít pocit, jako, že se známe hodně dlouho. To hodně dlouho může vycházet i z minulých životů, kdy každý z nás, obdařen duší, která si dnes prožívá několikerý život. V každém novém životě se potkáváme se spoustou duší, některé jsou staré známé, jiné jsou pro nás nové.

Každá duše, se kterou se potkáváme pro nás nese něco nového. Nové ponaučení, nové poznatky, nové radosti, nové starosti, nové bolesti, nové lásky. To jaké potkáváte lidi, to jaký máte osud – je o tom, jaký úděl jste si pro tento život vybrali, naplánovali.

Zpravidla se nerodíme pouze jen jako muži, či jen jako ženy. Pro každý nové vtělení to může být jiné. Učíme se znát jednotlivé polarity, jednotlivé úděly, jednotlivé nesnáze každého pohlaví, a někdy nemáme jasno . . . rodíme se polaritně v jiném – opačném pohlaví. Proto o osobě ze svého okolí můžeme říci, je to žena s energií muže či zženštilý muž. (Nepleťme si z sexuální orientací)
Svá rozhodnutí přijímáme, jak jinak, než z minulých životů. . . . ubližovali jsme, bylo nám ublíženo, nepochopili jsme…. Potřebujeme se ponaučit, zopakovat si, najít….

Duše
Activedia / Pixabay

Ponaučení – je to stejné, jako, když počítáte matematický úkol, jako když pleteme svetr, vyrábíme skříň . . . opakujeme do té doby, než jste spokojení, a teprve pak můžete jít dál.
Věřte, že život, který máme, vedeme, je volba Vaší duše. Vy jste jen tělesná schránka, ve které duše přebývá a která ji v tomto životě nese.

Ale i jako duše, máme právo volby. To právo volby je jen na Vás, zda si v tomto životě odžijeme vše, co jsme si do tohoto života jako duše naložila, či nebudeme brát výzvy, které Vám život přináší, neponaučíme se, nevyspějeme.

Je to na Vaši připravenosti, na podvědomé úrovní, na různém vnímání toho, co přichází, stavění se do opozic, do ublíženosti, do nerozhodnosti…..

Žijme svůj život naplno, tak, až se v příštím životě vtělíte do nové tělesné schránky, neřešili jsme resty toho, co jsem si jako duše vzala pro úkol v tomto životě a nesplnila….protože……
Vězte, že každém životem vyzráváme, vyspíváme, a jaký život budeme mít ten příští, je také o tom, jaké ponaučení si vezmeme v životě tomto. Nebojme se spolu poodhalit skrytá tajemství, které si s sebou neseme.

Vaše KOUZLA JH – Marta LukácsováKOUZLA JH – ATELIER MARTA – KARTY OD MARTY – čarovný krámek vůní, bylinek a kouzel