22.8 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Články

Něco o kartách a duši (KOUZLA JH)

Výklad karet je velmi individuální záležitost. Nedělám výklad karet na počkání. Nemyslím si, že výklady karet za nás mají něco rozhodnout.

Tarotové karty
Rirriz / Pixabay

Výklady karet by měly být od toho, více poznat sama sebe. Nerada v kartách ukazuji budoucnost, ta je pro nás připravená, a jaký význam pro duši bude mít to, že: „vím, jak to dopadne a budu na to předem připravena!“

Myslíte, že rozchod, který vyjde v kartách vás pak … až k němu dojde …. Bude bolet méně?

Spíš to bude o to horší, že žijeme s myšlenkou, že to jednoho dne skončí a usínáme a vzbouzíme se s představou, že možná to už bude dnes.

Myšlenka, její síla, je nekonečná. Sami si svými představami, myšlenkami přivoláváme… štěstí, neštěstí, radost, zármutek……

Kde je adrenalin, ponaučení, zklamání, radost, bolest, štěstí, když to víme dopředu?

Výkladem karet můžeme nastínit situaci, jak se může stát, jaká by byla varianta při rozhodnutí A, jaká při rozhodnutí B…., ale faktické rozhodnutí je každém. (A upřímně, málokdo se drží toho, co je pro ně v kartách příjemnější a snaží se ohýbat, to, co by bylo výhodnější opustit – rozpor mezi vědomím/podvědomím…..srdcem/mozkem…..citem/rozumem).

Rozhodnutí většinou děláme podle toho, jak to momentálně teď cítíme, a pokud se nám výklad nehodí „do krámu“, vybereme si po svém.

Pak může nastat situace…. Kdybych já tehdy…..Věřte, že všechna rozhodnutí mají svůj význam a vedou nás v našem životě dál.

Výklad karet, je na objednávku, je to proto, že momentální rozpolcení dřív, nebo později odejde a duše si sama vybere, zvolí. Výklad karet je na objednávku proto, abychom pochopili, proč se děje, proč se stalo, proč tomu tak je.

Pracujeme s momentální energií, pracujeme na učení se sama sebe, ponaučení se z toho, co bylo, abychom se netočili v kruhu a neopakovali jedny a ty samé chyby.

Výklad karet často spojuji i s numerologií, karmickým trojúhelníkem, kdy z data narození vyčteme, co může přijít, co nás může potkat, stejně, jako z numerologické mřížky vyčteme charakter a možnosti každého z nás, a dokonce vyčteme i možnou partnerskou shodu.

Výklad karet, k poznání sama sebe, často spojuji i s různými bloky, které jsme si v tomto životě jako duše přinesla z minula.

Nicméně k poznání sama sebe, je třeba, abysme byli připraveni, protože je i možné, že toto poznání může být bolestivé.

Stejně jako výklad karet, tak i numerologie, čištění je na objednání . . . předpokladem ke zdárnému ukončení je třeba . . . být připraven, přijmout, pochopit a odpustit. A hlavně chtít se sebou něco dělat, je to práce na poznání sama sebe. Nikdy by za nás nikdo nic neměl rozhodovat, vykonávat, je třeba, aby veškerá rozhodnutí šla jen a jen z nás.

Vaše KOUZLA JH – Marta Lukácsová

(Článek v rámci placené inzerce.)