10.3 C
Jindřichův Hradec
26.05. 2024
Články

V neděli pokračuje SOCHU! SOCHEJ! SOCHEJME!

Víkendový festival ledu a dobrého jídla odstaroval sobotní jedenáctou hodinou, kdy z úst starosty města Ing. Mrvky zazněla slova podpory a přání příjemného počasí a zábavy všem. Vpoledne se profesionální ledosochaři a  místní výtvarníci pustili do práce a ledové kvádry se začaly proměňovat v umělecká díla. Bohatý program na podiu na náměstí Míru potěšil nejen děti. Především ohňová show zaujala a rozproudila krev v žilách i starším a náročnějším divákům.
Gurmánský víkend je v plném proudu a vybrané partnerské restaurace a kavárny nabídly nejen gurmánské speciality, ale také živou hudbu, která doplnila odpolední program na Náměstí Míru a zábava tak mohla pokračovat dle libosti návštěvníků.

V neděli 26. 1. festival pokračuje nejen speciální nabídkou restaurací v rámci Gurmánského víkendu, ale na náměstí stále můžete vidět, jak vznikají další ledové sochy a bohatý doprovodný nejen hudební program. Třešničkou na tomto gurmánském dortíku bude jistě pro všechny příznivce dobré muziky Ivan Hlas Trio, na nějž se můžete těšit v 15 hodin.

více o akci zde….SOCHU! SOCHEJ! SOCHEJME! a Gurmánský víkend

Foto Adam Hudec – 5 plus 2