20.2 C
Jindřichův Hradec
20.06. 2024
Články

Novinky z pečovatelské služby LEDAX

Po vydařené květnové akci v Domě s pečovatelskou službou s názvem Křeslo pro hosta, jsme se rozhodli, že v září tuto akci zopakujeme. Tentokrát do našeho „křesla“ usedl starosta Dačic pan Ing. Karel Macků. Děkujeme panu starostovi za přijetí našeho pozvání, za jeho otevřenost a za příjemně strávené odpoledne. Budeme se těšit na další setkání.

Děkujeme

Za Pečovatelskou službu Ledax o.p.s. středisko Dačice
Marie Cimbůrková- vedoucí střediska
Eliška Mandátová, DiS. – sociální pracovnice


Vyšly zářijové Ledax NOVINY

Tématem 36. čísla je „Nejsme bezbranní“. A abychom vám trochu pomohli, oslovili jsme Mgr. Jana Lipavského, který radí seniorům v bezplatné právní poradně Senior Pointu ve Vile Marii ve Vysokém Mýtě. Dozvíte se také, že Ledax začal provozovat od 1. 7. 2018 pobytovou službu pro seniory v Ostravě. A aby toho nebylo málo, tak začátkem září Ledax otevřel v Českých Budějovicích v Otakarově ulici 23 nové Informační a poradenské centrum. Pěkné babí léto a hezké počtení.

Všechna čísla Ledax NOVIN najdete ZDE http://www.ledax.cz/ledax-noviny.html

Máte – li zájem o pravidelné zasílání Ledax NOVIN, pište na e-mailovou na
adresu: [email protected]
nebo zavolejte na 800 221 022

[tnc-pdf-viewer-iframe file=“https://hradeczije.cz/wp-content/uploads/2018/09/LX-noviny-36_zmenšeno.pdf“ width=“100%“ height=“600″ download=“true“ print=“true“ fullscreen=“true“ share=“true“ zoom=“true“ open=“true“ pagenav=“true“ logo=“true“ find=“true“ current_view=“true“ rotate=“true“ handtool=“true“ doc_prop=“true“ toggle_menu=“true“ language=“cs“ page=““ default_zoom=“auto“ pagemode=““]


Ledax – středisko Jindřichův Hradec a Dačice