22.8 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Články

Nový bytový dům pro seniory v Chýnově nabízí několik posledních bytů k pronájmu

Moderní dům se nachází v Chýnově v Tyršově ulici vedle fotbalového hřiště v příjemném prostředí. Disponuje výtahem a vlastním pohodlným parkovištěm. Už zbývají pouze byty 1+kk.

Součástí bytů je kuchyňský kout s varnou deskou, troubou a odsavačem par. V předsíni se nachází prostorná šatní skříň. V galerii pod článkem je ukázka vzorově zařízených bytů. „Všichni se mohou přijít podívat osobně, rádi vám bytový dům ukážeme a provedeme vás,“ nabízí Josef Pták, jednatel společnosti.

Bytový dům je částečně financován Ministerstvem pro místní rozvoj ČR, a proto je potřeba splnit několik podmínek, aby bylo možné žádost o pronájem bytu schválit. Například se jedná o:
1) trvající nepříznivou sociální situaci žadatele,
2) sníženou soběstačnost způsobenou věkem /jedná se o seniory ve věku 65 let a více/ nebo zdravotním stavem, kdy je osoba závislá na pomoci jiné fyzické osoby,
3) omezení ohledně průměrného čistého měsíčního příjmu žadatele,
4) žadatel nemá ve vlastnictví ani podílovém spoluvlastnictví bytový dům, rodinný dům nebo byt, a nemá ani družstevní podíl v bytovém družstvu. Tuto podmínku musí splnit i další členové domácnosti, kteří mají v podporovaném bytě bydlet.

Veškeré potřebné dokumenty poskytne kolektiv pracovníků domu k dispozici při osobním setkání nebo je možné stáhnout je na https://dps-pantha-rei.webnode.cz/rezervace-bytu/.

Pro více informací a zodpovězení dotazů volejte na 734 751 940 nebo pište na [email protected].

Budeme se na Vás těšit.

PANTHA REI s.r.o.