7.5 C
Jindřichův Hradec
2.03. 2024
Články

Pánské holičství ElCorte na novém místě

Od února se přestěhovalo jediné výhradně mužské holičství v Jindřichově Hradci na novou adresu. Proč tomu tak je, nám vysvětlil majitel Zdeněk Kůrka.

Ahoj Zdeňku, v dubnu bys měl oslavit první výročí pánského holičství ElCorte a nyní ses přestěhoval na novou adresu. Proč ta změna?

Tak předně děkuji za možnost rozhovoru. A teď k věci… Mé první působiště byl víceméně hlavně takový pokus, jestli má tato výhradně pánská služba v Jindřichově Hradci šanci na život. Hned po pár měsících bylo jasno, že ano. Když pak shodou náhod bylo možno využít prostor, který plně vyhovuje představám mým a představám klientů, tak nebylo moc co řešit. Za ten necelý rok v Panské jsem totiž zjistil dvě zásadní věci. Je dobré být v centru města nebo v jeho těsné blízkosti a hlavně mít v dosahu parkoviště, protože minimálně polovina klientů dojíždí autem a v centru je někdy velký problém zaparkovat. Nyní jsem 3 minuty pěšky z centra a parking, kde je první hodina zdarma, je 15 metrů od salónu!

Jaká je tedy nová adresa a je nějaká změna v nabídce?

Nová adresa je Václavská 39 (pod poliklinikou) a nabídka služeb je stále standardní. Střih dle přání klienta, holení břitvou (kontury i dohladka), úprava vousů, pleťová maska, úprava obočí a samozřejmostí je káva nebo čaj. Jediná změna je ta, že už neberu lidi náhodně z ulice, ale pouze na objednávku buď na telefon 606 864 561, nebo na sociálních sítích Facebook a Instagram. Vždy pod nickem „elcortebarber“. Objednat se můžete přijít samozřejmě i osobně v holičství od 10 do 19 hodin, což je i otevírací doba.