22.8 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Články

Sbírka potravin pro Zoologickou zahradu Na Hrádečku

Také vám nejsou lhostejná zvířátka v zoo? Chcete udělat dobrou věc a pomoci jim? Stačí se připojit ke Sbírce pro zoo, kterou organizuje na jihu Čech Iniciativa Pivoňka. Podporuje ZOO Na Hrádečku u Jindřichova Hradce.

Do zoo v minulém týdnu odvezli první várku. „Pokud máte jablka, oříšky, hrášek, vejce, neslazené piškoty, čínské zelí, římský salát, červenou řepu nebo kořenovou zeleninu či ovesné vločky a chtěli byste je darovat, ozvěte se. Pro věci si přijedeme a pak je do zoo zase dovezeme. Rádi. Pomáháme vždy tam, kde pomoc potřebují,“ informovala Pavla Pivoňka Vaňková, která občanské iniciativně vtiskla nejen duši, ale i jméno.

Hledá dárce, ale i dobrovolníky, kteří by se chtěli do sběru zapojit. „Stačí, aby zájemci napsali na na můj facebookový profil Pavla Pivoňka Vaňková nebo mi zatelefonovali na číslo 777 650 658,“ doplnila Pivoňka.

Iniciativa Pivoňka nepomáhá jen zvířátkům, ale i rodinám s dětmi, seniorům i přírodě. Ráda se rozroste i do Jindřichova Hradce a okolí. „Byla by to pro nás čest, protože lidé na Jindřichohradecku jsou vnímaví ke svému okolí a rádi pomáhají. Stejně jako my.”

Zájemci prosím pište na facebookový profil Pavla Pivoňka Vaňková nebo volejte na číslo 777 650 658.

Pavla Vaňková