26.2 C
Jindřichův Hradec
16.07. 2024
Články

Sv. Kleofáš se svými službami je tu pro vás

Pokud máte ve své rodině nemocného člena a potřebujete pomoci s péčí, jsme tu právě pro vás! Kromě domácí paliativní péče nabízíme také služby pečovatelek, které pomohou s běžnou péčí o klienta v domácím prostředí a pečujícím nabídnou možnost odpočinku.

Sv. Kleofáš se svými službami je tu pro vásHospicová péče sv. Kleofáše má od loňského roku svoji pobočku také v Jindřichově Hradci. Na Třeboňsku funguje již od konce roku 2013 a za dobu svého působení poskytla péči již více než dvěma stům rodinám terminálně nemocných pacientů. „Hospicová péče sv. Kleofáše se stará nejen o samotné pacienty, ale o celé jejich rodiny,“ vysvětluje ředitelka hospice Irena Kalná. Na podzim loňského roku jsme v areálu polikliniky vedle Lékárny Dr. Max otevřeli půjčovnu kompenzačních pomůcek, kde nás v případě zájmu můžete kontaktovat na tel: 739 341 026.

Pro všechny zájemce o informace, radu či pomoc jsou pracovnice hospice k dispozici v kontaktním místě na adrese Husova 156, Jindřichův Hradec (za hlavní poštou, vchod vlevo od hlavního vchodu do Obchodní akademie) nebo na tel: 732 420 471, 739 341 087.

Děkujeme za důvěru našich klientů a je nám ctí, že nám v prostředí vašich domovů umožňujete pečovat spolu s vámi o vaše nejbližší.

Petra Pfeiferová, Hospicová péče sv. Kleofáše


Hospicová péče sv. Kleofáše