-3.3 C
Jindřichův Hradec
29.01. 2023
Články

Vajgar Football Challenge 2019, přijďte se podívat na mládežnický fotbal

Jak již jsme dříve informovali, v sobotu 14. září se na Tyršově stadionu uskuteční Vajgar Football Challenge 2019, fotbalový turnaj mladých nadějí ročníků 2008 a 2009. Tuto jedinečnou událost spojili organizátoři s ukázkami tréninku a možností odnést si informace a připravovaných náborech do klubu FK Jindřichův Hradec 1910.

Za Českou republiku se turnaje zúčastní domácí FK Jindřichův Hradec 1910, TJ Centropen Dačice, FC Slavoj Žirovnice, TJ Sokol Stráž nad Nežárkou, TJ Slovan Kamenice nad Lipou a SKP České Budějovice.  Z Rakouska přijedou týmy partnerského města Zwettel (SC Sparkasse) a SU Stiftinger Bau Unterweitwrsdorf. Celým dnem s fotbalem bude provázet moderátor, občerstvení bude k dispozici přímo u hřiště, a to nejen pro malé, ale i velké fanoušky.

Náborovým a dalším zájmovým aktivitám budou k dispozici stanoviště, na kterých si malí fotbaloví nadšenci budou moci vyzkoušet své dovednosti, jako např. slalom, tvrdost či přesnost střely, a to pod vedením trenérů a hráčů FK Jindřichův Hradec 1910.

Občerstvení zajišťují partneři akce: Pivovar Kamenice nad Lipou, Masný průmysl Jan Prantl Žirovnice a jindřichohradecké společnosti Agro-la a DK OPEN, vstupné je dobrovolné.

Pořadatelé všechny návštěvníky srdečnou zvou!

 

Vajgar Football Challenge

Tyršův stadion:

Nejnovější články

Aleš Laštovka – Malování + natírání

Miloslav L

Ohlédnutí za rokem 2022 v Muzeu Jindřichohradecka | fotogalerie

Miloslav L

AR SERVIS hledá automechanika

Miloslav L