20.2 C
Jindřichův Hradec
20.06. 2024
Články

Získejte 2 000 korun do konce roku! (EKOMA radí)

Díky státní podpoře můžete být každý rok až o osm tisíc korun bohatší. Klíčem je stavební spoření a doplňkové penzijní spoření. Zhodnoťte své úspory, získejte státní příspěvek. A také ušetřete na daních.

Víte, jak získat 2 000 Kč od státu ještě do konce roku?
Hledáte spoření pro děti?
Máte maximální státní příspěvek u „penzijka“?

  • Stavební spoření

EKOMA - Finanční poradnaStavební spoření je v Česku stále vyhledávaný a bezpečný způsob, jak zhodnocovat peníze. Stát vám přispěje 10 procent z částky, kterou na účet stavebního spoření za rok vložíte. Maximální výše příspěvku je 2 000 korun. Optimální suma, kterou je třeba na „stavebko“ za rok poslat, je tedy 20 000 korun. Můžete to udělat po menších částkách nebo jednorázově na konci roku. A právě na konci roku bývá uzavření smlouvy nejvýhodnější. Stavební spořitelny nabízejí různé akce, díky kterým ušetříte i tisíce korun na poplatku za uzavření smlouvy.

  • Doplňkové penzijní spoření

Další způsob, jak získat státní příspěvek, je doplňkové penzijní spoření, díky kterému můžete na penzi odejít se slušným finančním polštářem. Stát Vám k Vašemu „penzijku“ ročně přidá až 2 760 korun. Stačí na penzijní spoření posílat alespoň 1 000 korun měsíčně. Stát přispívá ale i při nižších úložkách – minimální částka je 300 korun za měsíc. V takovém případě Vám stát přilepší 90 korunami za každý měsíc. Další výhodou je i daňová úleva, ta ročně může dosáhnout až 3 600 korun.

Máte-li zájem o stavební spoření či doplňkové penzijní spoření, ráda Vám pomohu najít skutečně výhodnou variantu pro Vás i Vaše blízké či děti.

Krásný den a pevné zdraví přeje

Ing. Karolína Bedáňová
Jednatelka společnosti

mobil: +420 602 665 636
e-mail: [email protected]