6.7 C
Jindřichův Hradec
4.03. 2024
Články

Benefiční zápas ozdobily hokejové i jedna fotbalová hvězda

Benefiční zápas HC Vajgar Jindřichův Hradec proti Old boys HC Motor České Budějovice, jehož výtěžek šel na Oldu a Eli vyhráli hosté v poměru 7:11. Výsledek ale nebyl ani tak důležitý, jako to, že se sešli nejen hokejové hvězdy, aby podpořily dobrou věc.

Zimním stadionem Jana Marka se proháněla například taková esa jako dvojnásobný mistr světa a současný trenér budějovického Motoru Václav Prospal, vicemistr Evropy ve fotbale a bývalý hráč Manchesteru United Karel Poborský, trojnásobný mistr světa Viktor Ujčík, slovenský mistr světa Peter Pucher, jindřichohradečtí odchovanci a bývalí elitní útočníci Aleš Kotalík a Petr Sailer i bývalá obranná opora jindřichohradecké a francouzské reprezentační obrany Christian Elian, Stanislav Jasečko a Marek Dvořák a další.

Hrálo se aktivně a v tempu, na obranu se moc nemyslelo, o to víc radosti však měli fanoušci, kteří viděli 18 gólů, vytříbené akce, nápadité přihrávky a jeden samostatný nájezd.

HC Vajgar děkuje všem hráčům, že si našli čas podpořit benefici a všem fanouškům za skvělou kulisu velmi slušně zaplněného stadionu.

Statistiky zápasu:

Góly a přihrávky: 1. Ujčík (Pucher st.), 18. Martin Ištvánik (M. Dvořák, Gurka), 31. Jasečko (Lazorišák), 32. Gurka (M. Dvořák), 33. Ondřej (Ujčík), 46. Ujčík (Pucher st.), 56. Lazorišák (Voříšek) – 7. Turek (Prospal), 14. Prospal (Král), 20. Prospal, 24. Dvořák (Poborský), 25. Sailer (Bláha), 33 Jindra (Bláha, Prospal), 48. Král (Dvořák), 52. Král (Gřegořek, Prospal), 54. Sailer (Bednařík, Kotalík), 55. Král (Jindra, Prospal), 60. Bednařík (Sailer).

HC Vajgar