13.8 C
Jindřichův Hradec
16.06. 2024
Restaurace, hostince a hospody

Bezlepkové Bistro U Vrzky

Bezlepkové Bistro U Vrzky

Tradiční česká kuchyně bez lepku a chemických dochucovadel.

Jsme rodinné bezlepkové bistro v centru Jindřichova Hradce, které si zakládá na kvalitních čerstvých surovinách a domácí kuchyni. Také jsme pyšní na to, že vše, co u nás ochutnáte si pečeme a vaříme (připravujeme) sami. Polotovary u nás rozhodně nenajdete, za to se můžete těšit na výborné jídlo, čerstvé bagety, koláčky a nejrůznější dobroty, které si lze zakoupit i domů.

Bezlepková kuchyně je vhodná pro každého a věřte nám, že to ani nepoznáte. Z našeho menu si můžete vybrat jak zdravější pokrmy, tak i starou dobrou klasiku např. v podobě vepřo, zelo, knedlo nebo omáček.

Nabízíme snídaně, obědy i nejrůznější dobroty během celého dne v podobě zákusků, dezertů, ale také výborné kávy, domácích limonád a mnoho dalšího.

 

 

Vyberte si z našeho denního menu v sekci MENÍČKA

JÍDLO S SEBOU

Cokoli z našeho menu vám umíme připravit i s sebou.

Nabízíme také ekologickou variantu v podobě REkrabiček, které si u nás můžete zapůjčit za vratnou kauci 80 Kč a následně vrátit buď u nás nebo v jakémkoli partnerském místě po celé ČR.

AKCE

Oslavy, večírky, srazy, menší svatby, smuteční hostiny a nejrůznější soukromé akce. To vše pro vás rádi zajistíme a připravíme dle vašich představ.

OTEVÍRACÍ DOBA

PONDĚLÍ – PÁTEK       7:30  – 18:30
SOBOTA – NEDĚLE       8:30 – 18:30

Nápojový lístek ZDE

Jídelní lístek ZDE