Čajovna U Zámku

Čajovna U Zámku

Nabízíme širokou škálu čajů z celého světa
Odborně zpracované kvalitní zelené, černé i ovocné čaje

  • Čajovna U Zámku
  • Čajovna U Zámku
  • Čajovna U Zámku

Něco málo o jindřichohradecké čajovně…

Čajovna u ZámkuČajovna v Jindřichově Hradci funguje od roku 1996. Každý z předchozích čajovníků se podepsal na chodu a vzhledu čajovny pozitivním a originálním způsobem.
Čajovna je místo, kde čas plyne tak nějak nostalgicky, pohodově a pomalu. Při konzumaci svého oblíbeného čaje si můžete vychutnat klidnou a ničím nerušenou atmosféru.
Každá příprava čaje obnáší určitý tradiční rituál dle druhu vybraného čaje. Ochutnat můžete černé, zelené, bílé nebo jasmínové čaje a to z různých destinací celého světa – z Japonska, Číny, Vietnamu, Tajwanu, Indie, Cejlonu, Nepálu, Darjeelingu, Turecka, Gruzie, Keni nebo Tanzánie. Dále Vám můžeme nabídnout různé bylinné směsi z jiných nečajových rostlin namíchané dle tradičních receptur. Přes nápoje s mlékem, cukrem a exotickým kořením po bylinky z Afriky až po povzbuzující náboj jihoamerických indiánů Maté.

Příjemné posezení při šálku dobrého čaje Vám přeje ČAJOVNA U ZÁMKU!

  • Čajovna u Zámku
  • Čajovna u Zámku
  • Čajovna u Zámku
  • Čajovna u Zámku

Otevírací doba:
út – st  14:00 – 20:00
čt – so  14:00 – 22:00


FAIRTRADE koutek

Fair trade je způsob obchodu, který dává pěstitelům, řemeslníkům a zaměstnancům v tzv. Čajovna u Zámkurozvojových zemích příležitost, aby se uživili vlastní prací za důstojných podmínek. Při nákupu fairtradového výrobku má spotřebitel jistotu, že vznikl za podmínek hodných civilizované společnosti. Standardy pro fairtradovou výrobu a obchodování vznikají na půdě dvou mezinárodních organizací: Fairtrade International a World Fair Trade Organization, které obě sdružují jak zástupce obchodníků a spotřebitelů, tak zástupce samotných producentů. Více informací o fair trade zde: http://www.nazemi.cz/co-delame/fair-trade.html
Nabízíme různé výrobky Fairtrade – čokolády Zotter (ruční výroba), čaje, výběrovou kávu, slané i sladké pochoutky, třtinový cukr a koření, balíčky a mnoho dalších. Rádi vám také připravíme Fairtrade nápoje z našeho lístku!
Těšíme se na vaši návštěvu!

Mapa:


Zvětšit mapu