20.4 C
Jindřichův Hradec
19.06. 2024
Články

ChariFest nabídne na plovárně hudbu, zábavu pro děti a dospělé

V sobotu 2. září od 14 do 19 hodin se na Městské plovárně v Jindřichově Hradci uskuteční 1. ročník ChariFestu. Těšit se můžete na pop-punkovou kapelu Brutální jahoda, mladou formaci Rozepsaní a na skvělou kapelu MicroJazz JH. Chystáme i program pro děti, mimo jiné bude připravené malování na obličej. Velkým lákadlem bude pro malé návštěvníky vystoupení psů z Výcvikového canisterapeutického sdružení Hafík. Těšit se můžete na stánek Charity Jindřichův Hradec, Charity Kamenice nad Lipou a Otevřených oken. Pro účastníky chystáme i tipovací soutěž, jejíž hlavní výhrou je úniková hra Nova domus exitus.

Novinkou je také dobročinný bazar. Nabízet budeme oblečení, věci do domácnosti a pro děti, případně knihy. Pokud máte doma tyto nepotřebné věci, rádi se jich ujmeme a nabídneme k prodeji. Přijímáme věci v pěkném stavu, které byste se nestyděli darovat někomu blízkému. Kontakt pro dárce p. Holá, tel. 732 136 485.

O dobré pití se na místě postará Bros.bar a skvělou kávu a něco dobrého zajistí Agnes Café.

Veškerý výdělek ze vstupného, bazaru, sponzorů a z veřejné sbírky získaný na ChariFestu chceme využít na částečné pokrytí nákupu nového auta. Proč potřebujeme vůz? Naši sociální pracovníci pomáhají lidem v celém ORP J. Hradec, navštěvují rodiny, které nemají automobil, veřejná doprava do odlehlých míst zajíždí jen minimálně. Pokud by za nimi Charita nedojela, zůstanou bez pomoci a jejich potíže by se jen prohlubovaly.

Doporučené vstupné je 100 Kč, děti zdarma.

Miroslava Mayerová