18.6 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Články

Charitativní Alfa Bazar již potřetí na Fakultě managementu

Již třetí ročník charitativního bazaru oblečení, bot, doplňků, dětského oblečení a šperků. Pod taktovkou prvního českého univerzitního sesterstva Alfa Fí se i letos rozehraje symfonie charitativní akce, jejíž výtěžek poputuje Klubu nemocných cystickou fibrózou. Celým odpolednem vás bude provázet úžasná zpěvačka, herečka a influencerka Gabča Heclová.

Alfa BazarK prodeji budou kousky, které byly vybrány ve sbírce a zároveň oblečení od TOP second handu z Českých Budějovic.

Můžete se těšit na módní přehlídku, které se zúčastní nejen studenti a zaměstnanci fakulty, ale také I. vicemiss Czech Republic 2019, Maria Boichenko, se kterou se můžete například vyfotit nebo získat její podepsanou fotografii!

Jako vždy proběhne i dražba a na závěr se můžete těšit na vystoupení fakultní kapely Radio FM, tombolu a drobné občerstvení.

Přijďte doplnit šatník, pokochat se, užít si příjemné odpoledne a především přispět na dobrou věc. V úterý 23. dubna od 16:00 vás přivítáme ve dvoraně Fakulty managementu VŠE v Jindřichově Hradci.

Vstup je zdarma!

Další informace budou zveřejňovány v události na sociální síti Facebook