4.6 C
Jindřichův Hradec
20.04. 2024
Články

Čtyři týmy TCV J. Hradec se zúčastnily Mikulášských štafet

V předvánoční čas jsou tu opět Mikulášské štafety pořádané FM v Jindřichově Hradci. Na start se ve středu 29. 11. postavily čtyři štafety TCV Jindřichův Hradec.

Nejmladší a nejnezkušenější plavci vytvořili štafetu s názvem “TCV Pulci”. Tito začínající triatlonisté uplavali 77 bazénů. To stačilo na 3. místo v kategorii Junior. Ve stejné kategorii závodila druhá naše štafeta “TCV Junior”, která až do posledních vteřin sváděla boj s místním plaveckým klubem, ale nakonec, bohužel, podlehla. Uplavali 102 bazénů. Štafeta složená ze zkušenějších členů teamu “TCV Senior”, skončila na 5. místě s 96 bazény v kategorii Open. Hlavní TCV štafeta s přehledem ovládla celý závod se 127 uplavanými bazény za 30 minut.

TCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv HradecTCV Jindrichuv Hradec