10.5 C
Jindřichův Hradec
30.05. 2024
Články

Filmečky z Krafferovy zahrady

První video je z další dvoudenní akce v Krafferově zahradě. Tentokrát bylo pro návštěvníky přichystáno divadlení představení Edudant a Francimor v podání SUD – suchdolského divadelního spolku, autorské čtení jindřichohradeckého spisovatele detektivek Martina Stručovského, workshop animace pod vedením Anny Mastníkové ze sdružení Ultrafun a mnoho další zábavy, včetně letního kina. Akce by spolufinancovaná z dotačního programu města Jindřichův Hradec na podporu kultury a zájmové činnosti v roce 2021.

Druhé video navazuje a uvidíte na něm pár slov Anny Mastníkové o animaci a jejím workshopu. Anna je členka hnutí Ultrafun a vede kurzy animace nejen u nás v Krafferově zahradě. Pod jejím vedením se děti i dospělí naučí základy animace a filmových technik. V rámci workshopů si účastníci dokonce vyrobí svůj krátký animovaný film. Akce by spolufinancovaná z dotačního programu města Jindřichův Hradec na podporu kultury a zájmové činnosti v roce 2021.

Další krátký film ukazuje zahradnické animace s živými rostlinami, jež vznikly v rámci workshopu animovaného filmu pro děti i dospělé od 6 do 100 let. Pro Krafferovu zahradu ho připravila výtvarnice a animátorka Anna Mastníková ze spolku Ultrafun.

A v posledním videu si připomeneme degustační večer v Krafferově zahradě ve spolupráci s Vallmo restaurant. Menu o sedmi chodech pro naše hosty připravil a odborně odprezentoval Martin Makovička. Podobnou atmosféru můžete zažít i vy, stačí se jen předem domluvit přes tým Krafferovy zahrady.