4 C
27.04. 2024

Házenkářky nestačily v Ivančicích na první tým tabulky

HK Ivančice – Házená Jindřichův Hradec 31:23 (13:11)

V posledním zápase 1. ligy házené žen před nucenou pauzou neuspěly jindřichohradecké házenkářky na palubovce lídra soutěže HK Ivančice.

Komentář trenérky Ivy Jonové:

První poločas nebyl z naší strany špatný, prohráli jsme ho o 2 branky hlavně díky nepřesné střelbě. Hodně šancí jsme zahodily, jinak by výsledek na konci poločasu vypadal určitě příznivěji.

Do druhé půlky jsme šly s tím, že je to hratelné, nicméně domácí hráčky hned od začátku vyvinuly velký nátlak na naši branku a začaly ukazovat, že ne nadarmo jsou první v tabulce. Hrály rychle dopředu, útok měly dotažený a na rozdíl od nás snadněji proměňovaly. Zásadní úsek zápasu přišel v 41 až 48 minutě, který jsme prohrály 0:6 a tím bylo rozhodnuto.