4.6 C
20.04. 2024

Házenkářky si přivezly z Kunovic těsnou prohru

Kunovice / Házená Jindřichův Hradec 31:29 (14:15)

„Z Kunovic jsme bohužel body nepřivezly. Odehrály jsme velmi těžké, tvrdé utkání a určitě by si holky alespoň bod za svůj výkon zasloužily. Kunovice jsou jeden z nejtěžších soupeřů, s tím vědomím jsme na palubovku nastupovaly a také s odhodláním nic domácím nedarovat a pokusit se odvézt plný počet bodů. Bohužel nám moc nevyšel začátek, skóre nám uteklo až na rozdíl 5 branek. Nedařilo se nám hlavně v útoku, těžko jsme se prosazovaly a dělaly jsme technické chyby. Rozehrály jsme se až po půlce prvního poločasu a během několika minut jsme se dostaly do takového tempa, že jsme náskok domácích dokázaly dorovnat a dokonce jsme několik minut i o dvě branky vedly! Do druhého poločasu jsme nastoupily za stavu 14:15. První minuty jsme odehrály v oslabení 4 proti 6, které se protáhlo z konce prvního poločasu. Oslabení jsme ještě ustály, ale postupně jsme o náskok z první půle přišly. Skoro celý poločas se pak hrálo vyrovnaně. Ve vedení jsme se střídaly, hrálo se rychle a s přibývajícími minutami se na palubovce dost přitvrdilo. Ani my, ani domácí nechtěly nic vzdát. Nás v posledních deseti minutách trochu opustilo střelecké štěstí a domácí naopak třemi góly nejlepší střelkyně Flekové začaly skóre navyšovat ve svůj prospěch…. Přes veškerou snahu a bojovnost se nám již nepodařilo náskok domácích dorovnat. Nejen, že z Kunovic nevezeme body, ale tvrdou hru bohužel odnesla zraněním ruky Sabča Jasanská, což nás moc mrzí a určitě nás to oslabí v dalších zápasech. Všechny hráčky musím opravdu pochválit za bojovnost a nasazení, které v dnešním utkání u nikoho nechybělo.“