25.04. 2024

Házenkářky si z Valašského Meziříčí vezou opět těsnou prohru

TJ Sokol Velké Meziříčí – Házená Jindřichův Hradec  32:30 (18:12)

Komentář trenérky Ivy Jonové:

„Utkání s Velkým Meziříčím nám bohužel opět nepodařilo. Odehrály jsme dva úplně rozdílné poločasy. Vůbec nám opět nevyšel začátek utkání a po 5 minutách jsme prohrávaly 1:4. Pak jsme se postupně do utkání dostávaly, ale vůbec to nebylo snadné. Domácí hrály důrazněji, dobře bránily a měly větší tah na branku. Také díky našim chybám v rozehrávce si v první půli vytvořily dost velký náskok. My jsme po poločase nastoupily jako vyměněné. Najednou začaly hráčky více bojovat, zlepšily především obranu, to nám napomohlo nepříznivé skóre trochu vylepšit. Druhý poločas jsme vyhrály my, ale bohužel manko z prvního poločasu jsme už nestáhly, takže je z  toho opět těsná prohra o 2 branky. Dost to mrzí. My neprohráváme tím, že je soupeř o hodně lepší, ale vlastními chybami. Dělá nám problém dostat se od začátku do tempa a stále doháníme nepříznivý stav, což nám bere síly jak fyzické, tak hlavně psychické.“

Sestava Valašského Meziříčí: Koudelová Natálie, Borkovcová Tereza 3, Kuřátková Klára, Doležalová Romana 2, Puffer Natalie Nicole 1, Pacalová Lenka 3, Cahová Kristýna 3, Závišková Kateřina 7/6, Závišková Iva 9/1, Pospíšilová Markéta 3, Slámová Karolína 1, Homolová Eliška, Šabacká Jarmila.

Sestava Jindřichova Hradce: Kovářová Eliška 1, Frühaufová Lucie 1, Vlková Michaela 2, Tržilová Natálie, Březinová Simona, Reisnerová Kateřina, Kovářová Tereza 1, Plucarová Kristýna 12, Berounská Zuzana, Tomanová Eliška, Zahradníková Gabriela 12/11, Jasanská Sabina 1.