4.8 C
28.03. 2024

HC Vajgar čeká v kvalifikaci o 2. ligu Český Těšín

Po výhře v Krajské lize ledního hokeje stála před vedením HC Vajgar otázka, zda se účastnit kvalifikace o vstup do třetí nejvyšší hokejové soutěže v České republice. Nakonec se klub rozhodl do bojů nastoupit, čeká však ještě, zda dostane podporu ze strany města Jindřichův Hradec. Rada města má o finanční podpoře rozhodnout již dnes.

Hokej puky
StrategicWebDesign_Net / Pixabay

Kvalifikačním soupeřem našemu týmu bude HC Wolves Český Těšín, který zvítězil v Krajské lize ve Slezsku. První zápas minisérie se odehraje na zimním stadionu Wolves ji tuto sobotu 30. března od 19.00 hod. Odveta je plánována o týden později, tedy na sobotu 6. dubna na Zimním stadionu Jana Marka.

Série bude odehrána na dva vítězné duely, přičemž bude-li po druhém utkání vyrovnaný stav 1 – 1, bude rozhodovat pětiminutové prodloužení 3 na 3. Nepadne-li gól v prodloužení, o postupujícím do druhé ligy rozhodnou samostatné nájezdy. A ty my umíme! Jisté tedy je, že na fanoušky z Jindřichova Hradce čeká opět skvělý hokejový zážitek.