26.04. 2024
Články

HC Vajgar porazil na domácím ledě Rytíře z Hluboké nad Vltavou

HC_Vajgar_Hluboká_13_10-2019-773x380

V neděli přivítali hokejisté HC Vajgar na domácím ledě Zimního stadionu Jana Marky tým Knights Hluboká nad Vltavou. Po třech porážkám bylo jasné, že je zapotřebí zabrat a utkání dovést do vítězného konce.

Plán sebrat soupeři všechny body dostal vážné trhliny hned v úvodní třetině, kterou Vajgar prohrál 0:2. Vázla rozehrávka i zakládání útoků a s nadějemi na vítězství to nevypadalo valně.

Ve druhé a třetí třetině podle vedoucího týmu Ing. Skořepy zvítězil spíš týmový duch a zvýšená snaha, než předvedená hra a opět výborně zachytal Jaroslav Jágr.

Smutnou zprávou však zůstává, že Jaroslav Jágr v brankovišti Vajgaru již dál působit ze zdravotních nebude. Klub Jardovi za jeho služby velmi děkuje a váží si práce, kterou pro HC Vajgar odvedl vždy s profesionalitou, nadšením a příkladem ostatním.