Sportovní zprávy

Jindřichohradecké házenkářky porazily v sobotu Otrokovice 34:25

1. LIGA ŽEN 30.9.2023

Házená Jindřichův Hradec / TJ Jiskra Otrokovice 34:25 (18:10)

„Sobotní domácí utkání nám vyšlo na jedničku. Od začátku jsme šli do vedení a hlavně v prvním poločase se nám dařilo jak v obraně, tak v útoku. Diky soustředěné obraně a dobrým zákrokům brankářky nám vycházely rychlé útoky a rychlé přechody do útoku, což je naše silná zbraň, to umíme a taková hra nám vyhovuje. Poločas skončil 18:10 pro nás. Druhá půle už byla o tom, že se hrálo malinko uvolněněji, s vědomím, že máme nahraný slušný náskok. Konečné skóre 34:25 svědčí o naší jednoznačné převaze. V utkání si dnes zahrála celá lavička a určitě jsme si všichni zápas užili. Holkám děkuji a gratuluji k dalším bodům.“