29.03. 2024

Jindřichohradecké házenkářky remizovaly doma s Vršovicemi

Házená Jindřichův Hradec – Sokol Vršovice 30 : 30 (16:16)

Komentář trenérky Ivy Jonové:

„Byl to hodně tvrdý zápas, spousta vyloučení na obou lavičkách. Z naší strany bylo vidět zlepšení oproti minulému utkání. Hrály jsme s větším nasazením a bojovaly. Konečně se dařila i střelba z dálky. Téměř celý zápas jsme vedly, ale Vršovice dokázaly v prvním i ve druhém poločase stav vyrovnat. Hrály velmi dobře na pivota a to dělalo naší obraně problémy. O bod jsme se připravily v posledním oslabení, které jsme prohrály 0:3, díky tomu hostující vyrovnaly. Bohužel nám nevyšel poslední útok, kdy jsme mohly skórovat, takže jsme ztratily balón a daly šanci hostům a díky tomu jsme mohly i prohrát. Naštěstí jsme se ubránily. Za bod jsme rády, i když to trochu mrzí, protože výhra byla nadosah…“

Iva Jonová, trenérka

Soupiska domácích:
Dušková Petra, Kovářová Eliška 7/0, Frühaufová Lucie 1/0, Tržilová Natálie, Březinová Simona 1/0, Reisnerová Kateřina, Tomanová Eliška 1/0, Plucarová Kristýna 8/0, Berounská Zuzana, Zahradníková Gabriela 8/7, Kovářová Tereza 1/0, Rytířová Aneta, Jasanská Sabina 3/0

Soupiska hostí:
Hurková Aneta, Kaiserová Veronika 2/0, Uhlířová Veronika 2/0, Švůgrová Barbora 7/6, Ferosová Eliška 2/0, Hainzová Aneta , Hořáková Veronika, Sauerová Tereza 2/0, Riztová Mária 2/0, Tománková Zuzana 1/0, Rezlerová Veronika 4/0, Kuprová Karolína , Slabá Klára 2/0, Suchomelová Adéla 6/0

1. liga mladší dorost  JH – Ostrava Poruba  17 : 20

Poměrně důležitý zápas nás čekal na domácí palubovce. Potřebovali a chtěli jsme vyhrát, ale bohužel jsme celý zápas tahali za kratší konec. Prohrávali jsme 8 : 4 a dotáhli jsme to na  9 : 9, v druhém poločase jsme prohrávali 15 : 12 a znovu svou bojovností jsme to dotáhli na 16 : 16. V závěru to byli hosté kdo kupil chyby ale my jsme je nedokázali potrestat. A tak 4 neproměněné sedmičky a dva trháky nás připravili o důležité body…. I přesto za bojovnost holkám patří dík.. Branky : Coufalová Z 8, Dobešová, Camrdová, Dvořáková po 2, Mátlová, Henberová, Vokušová po 1.

1.liga  starší  dorost  JH  –  Ostrava Poruba  41  : 30

Zatím co první utkání bylo skoupé na branky, utkání starších dorostenek pak bylo jak na střelnici.  Naše děvčata od první chvíle hrála velice dobře a nepolevily po celou dobu zápasu.  Do utkání se dostala celá lavička. Střelecky se neskutečně dařilo Valče Hauserové, která nastřílela 15 branek většinou z prostoru křídla.  Její parťačka Kristýna Coufalová po několika brankách byla po celý zápas bráněna osobně. I tady musím vyzvednout velkou bojovnost v zápase který už byl rozhodnutý v prvním poločase. Branky: Hauserová 15, Coufalová K 7, Coufalová Z, Loskotová po 5, Viktorínová 4, Dvořáková E, Kalajová po 2, Camrdová 1 .