21.2 C
Jindřichův Hradec
27.05. 2024
Články

Jindřichohradecký půlmaraton nejen pro dospělé, ale i pro rodiny s dětmi

S blížícím se létem je tu další, v pořadí již IV. ročník Jindřichohradeckého půlmaratonu. Netroufáte-li si zrovna na závodní půlmaratonskou trať, nevadí. Přijďte a zúčastněte se nesoutěžního rodinného běhu historickým centrem Jindřichova Hradce. 

Jindřichohradecký půlmaraton 2017Přijít mohou děti i dospělí všeho věku, takže klidně vyrazte se svými miminky v kočárku či vnoučata s prarodiči. Zažijete tak nádhernou atmosféru velkého závodu a navíc každý účastník mající startovní číslo získá originální medaili podle návrhu z  dílny místního zlatníka pana Filipa Šorše. Balíček se startovním číslem a dárky od sponzorů získáte v předprodeji v Cyklosportu P + P v OC Florián. Díky našim milým sponzorům zůstává i letos cena nezměněna – 99 Kč.

Ale pozor, tak jako na hlavní závod, i tady je počet účastníků omezen. Tak neváhejte a nenechávejte své rozhodnutí na poslední chvíli. Nesmíme zapomenout ani na závod mezi místními školami – Rebel Run a upozornit tak žáky, že účastí v rodinném běhu získají body pro svou školu.

Po skončení závodu je tu ještě letošní novinka – tombola. Do slosování jsou zahrnuta všechna startovní čísla, tedy i ta z rodinného běhu. Večer si pak můžete zpříjemnit poslechem hudebního vystoupení místní blues-rockové kapely Pasiáns.

Přijďte, podpořte běžce a zažijte neopakovatelné chvíle se svými dětmi korunované medailí jako pro opravdové závodníky. Těšíme se na vás.

Martin Žižkovský