17.6 C
Jindřichův Hradec
21.05. 2024
Články

Jindřichohradečtí triatlonisté na aquatlonu v Jablonci nad Nisou

Velikonoční víkend pro nás znamenal druhé pokračování Českého poháru v aquatlonu sobotním závodem v Jablonci nad Nisou.

Julie Tourková si doběhla pro 23. místo v kategorii žákyně (10-11). Anežka Šimonová se probojovala do první desítky a to na místo deváté. Tereza Adamová se umístila na 16. a Karolína Kamenická na 18. pozici. Jarmila Tourková doběhla na třetím místě v kategorii dospělí (40-49), Marie Valdová nedopatřením neabsolvovala celou trať a byla diskvalifikována.

Antonín Valda v kategorii devítiletých žáků doběhl čtyři desetiny vteřiny za třetím a bral tedy místo čtvrté. Vojtěchu Gröschlovi chyběli pouhé tři desetiny na třetí místo ve věkové kategorii žáci 10-11 let. Ve stejné kategorii doběhl Petr Adam na sedmém a Václav Gröschl na jedenáctém místě. V mladším žactvu (12-13) doběhl Josef Valda na 27. pozici. Jindřich Stříhavka vybojoval čtvrté místo.

TCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. HradecTCV J. Hradec

 

Velikonoční pohodu jsme zakončili pondělním výběhem po městě.

TCV J. Hradec