6.9 C
Jindřichův Hradec
23.02. 2024
Výlety a zábava

Letiště Jindřichův Hradec – Vaše brána do nebes

Pivovar Grasel z Českého Rudolce vás zve do Letního Pilot baru na letišti v Jindřichově Hradci. Udělejte si k nám výlet na kole či pěšky. Vede k nám cyklostezka číslo 1148 a navštivte naši oázu na okraji města. Připravili jsme pro vás čepované nápoje i dobroty do ruky. Otevřeno každý víkend (pátek – neděle) do konce září. Od pondělí do čtvrtka podle počasí. Pro více informací nás sledujete na sociálních sítích.

Facebook: Pilot Bar Grasel
Instagram: pilot_bar_grasel

Letiště Jindřichův Hradec - Vaše brána do nebes
  • Aeroklub Jindřichův Hradec z.s. Letiště Jindřichův Hradec - Vaše brána do nebes
  • Letiště 744/II, Jindřichův Hradec
  • Tel.: 384 321 009
  • Předseda: Aleš Ferra – tel.:   +420 602 123 180
  • www.letistejh.cz
  • Email: [email protected]

CHCETE LÉTAT S NÁMI?

Díváte se často na oblohu na plynoucí mraky a kroužící ptáky a toužíte to taky zkusit? Myslíte si, že to nezvládnete nebo že na to nemáte? Omyl! Přijďte si to k nám vyzkoušet a budete létat jako orlové!

LETY PRO VEŘEJNOST

Chcete se podívat na kraj, ve kterém žijete, očima ptáků? Nebo chcete někomu udělat radost neobvyklým dárkem? Nebo jen zažít na chvíli jaké to je, odlepit se od země a vznášet se volně nad krajinou? Máte možnost!

Váš let můžete uskutečnit motorovým i bezmotorovým letadlem. Letět může jeden nebo až tři lidé. Trasu i délku letu si můžete určit sami nebo vám navrhneme osvědčené okruhy. Můžete si z výšky prohlédnout město Jindřichův Hradec, Třeboň i s jejími rybníky a rozvodím Lužnice, hrad Landštejn a Slavonice, Červenou Lhotu, rybník Holná s ostrovem Naxos a zámečkem Jemčina nebo spoustu jiných krásných míst v našem kraji.

Při letu ve větroni je nutné, aby fungovaly vzestupné vzdušné proudy, ve kterých může kluzák nabrat výšku a vydat se tichým volným klouzavým letem nad krajinu. Takto můžete letět i hodiny a uletět spoustu kilometrů. Takovéto povětrnostní podmínky jsou ideální na jaře a na začátku léta. Je třeba počítat s tím, že vzduch je v této době neklidný, turbulentní a odskočit si není kam.

Pokud chcete udělat radost svým blízkým nebo známým a věnovat jim vyhlídkový let, můžete si stáhnout náš dárkový poukaz v PDF formátu, vytisknout ho a dát jako dárek. Potom už bude na Vás nebo na obdarovaném, aby si domluvil konkrétní podmínky letu buď telefonicky nebo osobně na letišti.
Dárkový poukaz je ke stažení ZDE 

CENÍK:

Letiště Jindřichův Hradec - Vaše brána do nebes