15.8 C
Jindřichův Hradec
24.06. 2024
Články

Zapojte se do virtuálního karnevalu

Fotil Lukáš: Masopustní průvod masek 2017
Foto: Lukáš Šamal

Kulturní dům Střelnice vyhlašuje fotosoutěž pro děti i dospělé. Kvůli současné situaci se bohužel letos neuskuteční tradiční karnevaly pro děti ani masopustní veselí s průvodem masek. Proto jsme připravili pro všechny zájemce karneval virtuální. Jedná se o soutěž fotografií dětí i dospělých v maskách. Ceny pro vítěze jsou poukázky do hračkárny nebo supermarketu.

Pro děti jsou vyhlášeny tři kategorie masek – zvířátka, pohádkové postavy a ostatní masky. V každé kategorii budou vyhlášeny tři nejhezčí masky. V kategorii dospělých je připravena pouze jedna kategorie s vyhlášením prvních tří míst.

Soutěž probíhá od 1. února 2021 do 28. února 2021. Soutěžní fotografie je možné zasílat od 1. února 2021 do 15. února 2021 na e-mail: [email protected]. Soutěžní fotografie budou postupně přidávány do alb na facebookové stránce Kulturního domu Střelnice, kde budou sbírat lajky z řad veřejnosti a snímky s nejvyššími počty lajků poté zvítězí v daných kategoriích.

Ceny, na které se můžete těšit, jsou v dětských kategoriích poukázky do hračkárny Andulka – Obchodní centrum Housarovi v Jarošovské ulici, a to v hodnotách – 1. místo – 1500 Kč, 2. místo – 1000 Kč a 3. místo – 500 Kč. Pro dospělé jsou připraveny poukázky do prodejny Kaufland také v hodnotách – 1. místo – 1500 Kč, 2. místo – 1000 Kč a 3. místo – 500 Kč.

Jak mají vypadat soutěžní snímky a kam je posílat?

Snímky v dostatečné kvalitě a rozlišení zasílejte na e-mail: [email protected] pod heslem „Soutěž masek“. Formát zasílaných fotografií musí být JPG/JPEG.

Zdroj: Město Jindřichův Hradec