17.6 C
Jindřichův Hradec
22.03. 2023
Články

Mezinárodní fotbalový turnaj mladých nadějí: Vajgar Football Challenge 2019

fkjh_logo_newV sobotu 14. září se na Tyršově stadionu uskuteční první ročník Vajgar Football Challenge, turnaje hráčů starších přípravek ročníků 2008 a 2009. Turnaje se zúčastní 2 rakouské a 4 české týmy. Organizátoři si dali za cíl udělat především radost malým fotbalistům a mj. podpořit spolupráci mezi zúčastněnými kluby.

 

 

Za Českou republiku se turnaje zúčastní domácí FK Jindřichův Hradec 1910, TJ Centropen Dačice, FC Slavoj Žirovnice a jeden z celků FC Vysočina Jihlava nebo FC Slovan Havlíčkův Brod.  Z Rakouska přijedou týmy partnerského města Zwettl (SC Sparkasse) a SU Stiftinger Bau Unterweitwrsdorf. Celým dnem s fotbalem bude provázet zkušený moderátor, občerstvení bude k dispozici přímo u hřiště, a to nejen pro malé, ale i velké fanoušky.

Den s fotbalem nebude určen pouze pro hráče soutěžících týmů, celého dne se budou moci zúčastnit i ti, kteří o hraní fotbalu teprve uvažují. K dispozici jim budou stanoviště, na kterých si vyzkouší své dovednosti, jako např. slalom či tvrdost střely, a to pod vedením trenérů a hráčů FK Jindřichův Hradec 1910 a nakonec si mohou odnést i přihlášku na nábor fotbalových nadějí.

Další bližší informace o turnaji sledujte na našem webu, každopádně do kalendářů si již dnes můžete poznamenat datum 14. září 2019 a Tyršův stadion, o vše ostatní bude postaráno na místě.

Nejnovější články

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L

Zubní pohotovost

Miloslav L

Házenkářky si přivezly z Kunovic těsnou prohru

Miloslav L