-3.3 C
Jindřichův Hradec
29.01. 2023
Články

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií se připravuje na novou sezónu

Muzeum fotografie a moderních obrazových médiíMuzeum fotografie a MOM se připravuje na letošní výstavní sezónu, která začíná v sobotu 1. dubna 2023.

V prostorách muzea budou, kromě stálé expozice moderních obrazových médií, připraveny výstavy pro všechny věkové kategorie, laickou i odbornou veřejnost, a také pro malé návštěvníky, které určitě potěší známý krteček a jeho přátelé. Dospělí návštěvníci se budou moci setkat opět s prací Václava Šilhy, fotografa
oceněného National Geographic, jehož fotografie divoké přírody znají z loňské úspěšné výstavy Afrika v srdci. Tentokrát pro nás přichystal kolekci unikátních fotografií jihočeských krojů. Pokračovat bude i přeshraniční česko-rakouská výstava Řemesla a povolání. V poslední dekádě roku oslavíme spolu se sdružením Otevřená OKNA 20. výročí jejich činnosti. Nejsou to samozřejmě všechny projekty, které máme připravené, ostatní budou zveřejňovány.

Muzeum fotografie a MOM bude v únoru a březnu pro veřejnost uzavřeno. Fotografický kroužek, fotografické workshopy pro ZŠ i služby tiskového a digitalizačního pracoviště pokračují bez přerušení.

Sabina Langerová, Martin Šole

Nejnovější články

Aleš Laštovka – Malování + natírání

Miloslav L

Ohlédnutí za rokem 2022 v Muzeu Jindřichohradecka | fotogalerie

Miloslav L

AR SERVIS hledá automechanika

Miloslav L