6.7 C
Jindřichův Hradec
1.04. 2023
Články

Nebojte se! Aneb Halloween na Fakultě managementu!

Nebojte se postavit děsivé atmosféře Halloweenu. Společně si ho užijeme na Fakultě managementu!

Přijďte si ve středu 30. října vyřezat nejstrašidelnější dýni a zabavit se při soutěžích. Dýně budou zajištěny. Potřebujete pouze vlastní pomůcky na vyřezávání a super nápady na to být nejlepší.

Pro děti je připravena soutěž o nejhezčí dýni a nejstrašidelnější kostým. Ve volném čase se mohou zabavit v kouzelně strašidelném světě, kde po splnění úkolu nebo uhodnutí hádanky získají sladkosti. Pro studenty a dospělé je připravena speciální kategorie o nejlepší dýni a různé soutěže o super ceny. Kreativitu v podobě masky u vás také oceníme.

Po vyhlášení soutěží, které proběhne ve dvoraně fakulty v 18:30, se společně vydáme na lampionový průvod. Vycházet budeme od fakulty a půjdeme krátkou procházkou do parku Mertovy sady. Trasa bude dlouhá cca 1 km. V parku budou na děti čekat strašidla a další úkoly za skvělé sladkosti. Předpokládaný konec je nejpozději ve 20:00.

Vstupné je dobrovolné a poputuje neziskové organizaci Otevřená OKNA, z. ú. Bližší informace o celé akci budou postupně zveřejňovány na události.

Každý si zde přijde na své, tak neváhejte a dorazte!

Akce je realizovaná za podpory České spořitelny, Fakulty managementu VŠE a VŠE Praha. Děkujeme!

Facebook událost: Halloween na Fakultě managementu! 2019

Nejnovější články

Kino Počátky na duben 2023

Miloslav L

AR SERVIS hledá automechanika

Miloslav L

Čtyři roční období na jednom místě IV. | Fotila Amálie

Miloslav L