20.4 C
Jindřichův Hradec
19.06. 2024
Články

Od října se v Jindřichově Hradci opět rozběhnou taneční kurzy pro dospělé

Školáci už chodí do školy, podzim za okny a plesová sezóna pomalu, ale jistě klepe na dveře. Pokud máte strach, že strávíte na plesech většinu času v koutě jako Baby z Hříšného tance, neváhejte se přihlásit do našich podzimních tanečních kurzů Tanečního klubu Pelhřimov.

Tanec
Bernard-Verougstraete / Pixabay

I my tanečníci jsme tenkrát sami začínali v podobných kurzech a rádi bychom vás zbavili veškerých tanečních obav, a chtěli bychom vás především naučit mít tanec rádi. V Pelhřimově působíme už přes deset let a nabízíme tyto kurzy již sedmou sezonu, kdy máme pro naše příznivce hned tři úrovně. Kurz v Jindřichově Hradci otevíráme již druhým rokem. Minulý rok měl takový úspěch, že jsme pro vás přichystali i dvě Tančírny, kde jste si mohli zopakovat veškeré taneční kroky, ale především si užít příjemný večer spojený s tancem a hudbou. A letos, na popud vás samotných, otevíráme kurzy hned dva.

Nechceme vám vtloukat do hlavy přesné taneční kroky, záleží nám na uvolněné atmosféře a na tom, abyste z parketu odcházeli s dobrou náladou. Zatímco ztrácíme čas váháním a odkládáním, život utíká. Tak neváhejte! Naučit se tančit nikdy nebylo snazší.

Kdo? Kdokoliv, 2 úrovně – začátečníci a pokročilí
Kdy? každé pondělí od 18:00 – začátečníci, od 19:30 – pokročilí
Kde? 2. ZŠ (ulice Janderova)
Jak dlouho? 9 lekcí
Start: 8. října 2018
Přihlásit se můžete na e-mailu: [email protected]

Od října se opět rozběhnou taneční kurzy pro dospělé